Diablo 4 z nowym wydarzeniem. Sanktuarium zastyga w trwodze przez Zimowy Pomór

Mikołaj Ciesielski
2023/12/12 07:30
0
0

Blizzard przygotował kolejne atrakcje dla fanów najnowszej odsłony serii Diablo.

W zeszłym tygodniu Diablo 4 otrzymało aktualizację, która wprowadziła duże zmiany w Podziemiach Koszmarów. Dzisiaj – 12 grudnia 2023 roku – we wspomnianej produkcji ruszy czasowe wydarzenie, przez które Sanktuarium zastygnie w trwodze. Posiadacze najnowszej odsłony serii Diablo będą mogli bowiem wziąć udział evencie o nazwie Zimowy Pomór.

Diablo 4 z nowym wydarzeniem. Sanktuarium zastyga w trwodze przez Zimowy Pomór

Zimowy Pomór w Diablo 4. Blizzard zaprasza graczy na czasowe wydarzenie

Zgodnie z zapowiedziami Zimowy Pomór w Diablo 4 rozpocznie się dzisiaj – 12 grudnia 2023 roku – o 19:00 czasu polskiego i będzie trwać aż do 2 stycznia 2024 roku do 19:00. W trakcie wydarzenia gracze w Sferze Sezonowej od rangi świata I wzwyć będą natomiast mogli „zanurzyć miecze w zmrożonych demonach”. Śmiałkowie muszą jedynie udać się na Zimowy Rynek w Kiowosadzie i porozmawiać z bardem Gileonem.

Gracze będą musieli również zadbać o odpowiednie dekoracje na Zimowym Rynku, by wspomniana lokacja „przepełniła się szczególną świąteczną atmosferą”. W tym celu użytkownicy będą musieli ulepszyć rynek do maksymalnego poziomu. Jak tego dokonać?

Wyruszcie na Strzaskane Szczyty i wypatroszcie bladoniebieskie Morowe Potwory z morowych fragmentów, zniszczcie krwawe sterty ludzkich wnętrzności znane jako Zamrożone Truchła, by odzyskać utracone pamiątki, i zakończcie straszliwe obchody potworów – Pomorową Hulankę – czytamy w opisie wydarzenia na oficjalnej stronie gry.

Blizzard podkreśla, że Zimowy Pomór nie jest wydarzeniem dla graczy o „słabym sercu lub żołądku”. Morowe Potwory postanowiły bowiem uczcić swoje dzieło i wzniosły totemy upamiętniające ich bezwzględne żerowanie. Użytkownicy muszą natomiast wymierzyć im karę za skalanie mieszkańców Strzaskanych Szczytów. Wówczas być może uda im się stanąć twarzą w twarz z ich „sadystycznym panem” – Horrorem w Szkarłacie.

GramTV przedstawia:

Gdy rozprawicie się ze śnieżnymi horrorami na Strzaskanych Szczytach i zdobędziecie dość morowych fragmentów, utraconych pamiątek i innych zasobów z Zimowego Pomoru, odwiedźcie stół kolekcjonerski na Zimowym Rynku, by wymienić je na zimowe dowody. Za te zmrożone świadectwa męstwa można kupić wiele różnych nagród, w tym: trofeum wierzchowca, trofea na plecy dla poszczególnych klas, elementy ozdobne broni, ofensywny aspekt legendarny Odłamek Świtu, napar Gileona i nie tylko – informuje Blizzard.

Na koniec przypomnijmy, że Diablo 4 dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do recenzji: Recenzja Diablo IV – w Sanktuarium dziś nie zaśnie nikt…

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!