Diablo 4 z kolejną pogawędką przy ognisku. Rankingi, aktualizacje balansu i nie tylko

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/26 23:55
2
0

Deweloperzy opowiedzą między innymi o Próbach i Cięgach czy też aktualizacjach balansu.

Na pewno większość z Was pamięta, iż zaledwie dwa dni po premierze Sezonu Konstruktów w grze Diablo IV donosiliśmy o licznych narzekaniach graczy, którzy najzwyczajniej w świecie szybko się znudzili. Twórcy mają przed sobą sporo pracy i wygląda na to, że nie zamierzają spoczywać na laurach. Przedstawiciele studia Blizzard Entertainment oficjalnie zapowiedzieli bowiem kolejną pogawędkę przy ognisku (Campfire Chat). O czym tym razem posłuchamy?

Diablo 4 z kolejną pogawędką przy ognisku. Rankingi, aktualizacje balansu i nie tylko

Diablo 4 z kolejną pogawędką deweloperów przy ognisku

Zgodnie z oficjalnym komunikatem opublikowanym na łamach bloga Blizzarda, poznamy szczegóły na temat Prób i Cięgów, czyli zmieniających się co tydzień podziemiach o ustalonym układzie, które pojawią się w Sezonie Konstruktów (które zostały opóźnione). Dalej czytamy:

Dołączcie do zastępcy dyrektora ds. społeczności, Adama Fletchera, zastępcy reżysera gry, Josepha Piepiory, i głównego projektanta klas, Adama Jacksona, którzy opowiedzą o Cięgach, rankingach, aktualizacjach balansu i powrocie spragnionych krwi mocy. Przygotowaliśmy też specjalne wydarzenie, podczas którego członkowie zespołu twórców gry spróbują swoich sił w Cięgach. Rozgrywkę komentować będą twórcy treści z Diablo, MacroBioBoi i AnnacakeLive!

GramTV przedstawia:

Na koniec transmisji zaplanowano czas na pytania bezpośrednio od graczy. Zainteresowani będą mogli oglądać pogawędkę na żywo na kanałach Diablo w serwisach YouTube oraz Twitch.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Diablo IV zadebiutowało 6 czerwca ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
2
Silverburg
Gramowicz
27/02/2024 10:15

Śmiech na sali.  Miesiąc po rozpoczęciu sezonu będą ogłaszać/reklamować coś,  co powinno być na jego początku.  

sc
Gramowicz
27/02/2024 02:43

a o czym tu gadać? tworzyć postać żeby doświadczyć tego co już było. 

Wróciłem do D3 na Switcha póki co, na D4 to chyba jedynie na Retail.