Blizzard znów strzela sobie w kolano. Diablo 4 z opóźnieniem nowych rozgrywek rankingowych

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/06 20:30
1
0

Deweloperzy poinformowali o kolejnym opóźnieniu debiutu nowych rozgrywek rankingowych, co oczywiście nie spodobało się graczom.

Aktualna sytuacja gry Diablo IV prezentuje się nieciekawie. Jak bowiem informuje między innymi serwis Dexerto, dyrektor generalny marki Diablo, Rod Fergusson, poinformował za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Twitterze o kolejnym opóźnieniu debiutu tygodniowych tablic rankingowych oraz trybu Cięgi we wspomnianym tytule. Nowości miały pojawić się 13 lutego, ale ostatecznie trafią do gry później – tyle że nie wiadomo, kiedy dokładnie. Wiadomo jedynie, że w trzecim sezonie.

Blizzard znów strzela sobie w kolano. Diablo 4 z opóźnieniem nowych rozgrywek rankingowych

Diablo 4 – tygodniowe tablice rankingowe i tryb Cięgi ponownie opóźnione

To właśnie Fergusson również podał poprzednią datę premiery w trakcie jednego z ostatnich odcinków oficjalnego podcastu Xboksa, ale ostatecznie stwierdził, że deweloperzy potrzebują więcej czasu na dopracowanie nowego trybu. We wpisie na Twitterze (zamieszczonym poniżej) zapewnił jednak, że już „wkrótce” ujawni nową datę wraz z kolejnymi szczegółami.
Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Diablo IV zadebiutowało 6 czerwca ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
07/02/2024 00:14

Mają za to więcej czasu na stworzenie tych dodatkowych płatnych skórek, które dopiero po przeczytaniu drobnego druku okazują się płatne...