Diablo 2 Resurrected z odprawą przed premierą. Godzina otwarcia serwerów

LM
2021/09/22 12:49
2
0

Diablo 2 Lord of Destruction powraca na rynek w odświeżonym wydaniu po ponad 20 latach. Kupujecie czy nic z tego?

Już jutro na rynku zadebiutuje Diablo 2 Resurrected. Przygotowany przez wcielone do Blizzarda studio Vicarious Visions remaster kultowej gry z 2000 roku zapowiada się obiecująco, a twórcy alarmują o ostatnich chwilach na zamówienie przedpremierowe. Według informacji opublikowanych na blogu studia rodzima publika powinna wejść na serwery jutro o 17:00 czasu polskiego. Przy okazji przypomniano, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom rankingi nie będą dostępne na dzień premiery, a dopiero po jakimś czasie. Więcej informacji mamy otrzymać w kolejnych tygodniach.

Diablo 2 Resurrected z odprawą przed premierą. Godzina otwarcia serwerów

Co równie ważne tak jak obiecał Blizzard Diablo 2 Resurrected jest kompatybilne ze stanami rozgrywki z oryginału czy wydania z dodatkiem Lord of Destruction. Twórcy zastrzegają jednak, że save’y działają z masą ograniczeń wobec wielu nowych funkcji sieciowych z uwagi na przepaść dzielącą obie wersje. Jednym słowem, jeśli chcemy bawić się ze znajomymi, to powinniśmy stworzyć nową postać już w Diablo 2 Resurrected.

Diablo 2 Resurrected ukaże się jutro na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Sieciowa zabawa wymaga kolejno PlayStation Plus i Xbox Live Gold. Rzućcie okiem na najnowszy zwiastun gry.

GramTV przedstawia:

Kupujecie, czekacie na pierwsze recenzje, a może zwyczajnie nie jesteście zainteresowani?

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
22/09/2021 20:36

Ciekawe czy damy radę zagrać po "otwarciu" serwerów, czy będzie jak zwykle do d.... :P

dzelada
Gramowicz
22/09/2021 15:21

Ja kupiłem bo po becie chciałem więcej oczywiście na PC bo grałem też na konsoli ale jakieś to do du..