Delta Force: Hawk Ops może zachwycić oprawą wizualną. Zobaczcie nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2024/05/22 08:35
0
0

Już w przyszłym miesiącu doczekamy się kolejnych materiałów z nadchodzącego rebootu serii Delta Force.

Niecałe trzy miesiące temu mieliśmy okazję zobaczyć nowy gameplay trailer z Delta Force: Hawk Ops. Wczoraj natomiast w sieci pojawił się kolejny materiał promocyjny poświęcony wspomnianej strzelance. Twórcy opublikowali tym razem nieco krótszy zwiastun, ale już niedługo otrzymamy więcej ujęć z nadchodzącego rebootu serii Delta Force.

Delta Force: Hawk Ops może zachwycić oprawą wizualną. Zobaczcie nowy zwiastun

Nowy zwiastun Delta Force: Hawk Ops zaprasza na Summer Game Fest 2024

Najnowszy materiał promocyjny Delta Force: Hawk Ops to tak naprawdę teaser, który zaprasza graczy na prezentację na Summer Game Fest 2024. Na wspomnianym wydarzeniu deweloperzy pokażą bowiem nowy zwiastun wspomnianej produkcji. Udostępnione przez twórców ujęcia po raz kolejny zapowiadają jednak, że reboot serii Delta Force może zachwycić oprawą wizualną.

Opublikowany przez twórców teaser gry Delta Force: Hawk Ops pokazuje kilka miejscówek, które gracze będą mieli okazję odwiedzić w trakcie rozgrywki. Jednocześnie twórcy informują, że zaprezentowane ujęcia pochodzą z buildu deweloperskiego, a poszczególne elementy produkcji mogą jeszcze ulec zmianie. Zainteresowanym nie pozostaje jednak na ten moment nic innego, jak czekać na Summer Game Fest 2024, które odbędzie się już 7 czerwca 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Delta Force: Hawk Ops powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S, a także urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS. Zgodnie z zapowiedziami wspomniany tytuł ma być dystrybuowany w modelu free-to-play.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!