Deep Rock Galactic: Survivor ze znakomitym startem. Twórcy planują już nową zawartość

Patrycja Pietrowska
2024/02/22 10:50
0
0

Studio Funday Games chwali się znakomitą sprzedażą Deep Rock Galactic: Survivor i dzieli się planami na przyszłość gry.

Jak niedawno informowaliśmy, Deep Rock Galactic: Survivor cieszy się we wczesnym dostępie sporą popularnością wśród graczy. Zgodnie ze statystykami serwisu SteamDB, tylko w ciągu ostatnich 24. godzin prawie 50 tysięcy użytkowników Steama jednocześnie bawiło się w grze. Teraz twórcy dzielą się wynikiem sprzedaży i zdradzają plany na nową zawartość.

Deep Rock Galactic: Survivor ze znakomitym startem. Twórcy planują już nową zawartość

Twórcy Deep Rock Galactic: Survivor chwalą się znakomitym startem

Jak podają na platformie Steam twórcy Deep Rock Galactic: Survivor, gra sprzedała się już w liczbie 500 tysięcy kopii. Wynik, za który deweloperzy dziękują fanom, został osiągnięty w zaledwie tydzień od momentu premiery auto-shootera na rynku. To jednak nie koniec wieści, jakimi chciał podzielić się z nami zespół Funday Games.
Poza kilkoma poprawkami, które zostały już wdrożone w ciągu ostatnich kilku dni, twórcy planują bowiem pierwsze duże aktualizacje. Deweloperzy opublikowali listę rzeczy, które chcieliby dodać do Deep Rock Galactic: Survivor w najbliższych tygodniach i miesiącach. Jak jednak zaznaczają, kolejność jest przypadkowa, a poszczególne kwestie mogą jeszcze ulec zmianom.
Wśród zaplanowanej zawartości znajdują się między innymi nowe funkcje dla robota Bosco, kolejne biomy, nowe modyfikatory broni, misje, przedmioty kosmetyczne czy wydarzenia. Społeczność gry niezwykle ciepło odebrała komunikat przekazany przez Funday Games, jednak wielu wciąż czeka na zapowiedź wprowadzanie trybu multiplayer.
Na koniec przypominamy, że Deep Rock Galactic: Survivor zadebiutowało 14 lutego 2024 roku. Produkcja ma być dostępna w ramach wczesnego dostępu przez około 6-12 miesięcy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!