Death Stranding 2 w produkcji? Zdjęcie Kojimy wywołało spekulacje wśród fanów

Mikołaj Ciesielski
2021/11/25 09:15
0
0

Japoński deweloper opublikował zdjęcie ze studia, na którym zdaniem wielu osób znajduje się Norman Reedus.

Death Stranding 2 w produkcji? Zdjęcie Kojimy wywołało spekulacje wśród fanów

Pod koniec września Norman Reedus, odtwórca głównej roli w Death Stranding, zdradził, że Kojima Productions prowadzi rozmowy z firmą Sony na temat powstania kontynuacji wspomnianej produkcji. Tymczasem Hideo Kojima opublikował na swoim Twitterze zdjęcie ze studia, na którym zdaniem fanów mężczyzną w białej bluzie jest gwiazda serialu The Walking Dead. Wielu graczy zgodnie twierdzi, że japoński deweloper wraz ze swoim zespołem rozpoczął już prace nad Death Stranding 2.

W swoim wpisie Kojima nie zdradził oczywiście żadnych szczegółów. Twórca poinformował jedynie, że pracuje nad planem i scenariuszem, a także „eksperymentuje” z innymi elementami. Nie mamy więc pewności, że Kojima Productions faktycznie pracuje nad Death Stranding 2. Istnieje również prawdopodobieństwo, że studio tworzy zupełnie nową produkcję, w którą ponownie zaangażowany będzie Norman Reedus, o ile mężczyzną w białej bluzie rzeczywiście jest amerykański aktor.

Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje oraz wskazówki od samego Hideo Kojimy i prowadzonego przez niego zespołu. Warto wspomnieć, że japoński deweloper już w czerwcu ubiegłego roku opublikował zdjęcie, które sugerowało, że twórca rozpoczął prace nad Death Stranding 2.

Na koniec przypomnijmy, że Death Stranding zadebiutowało na rynku w listopadzie 2019 roku jako tytuł ekskluzywny dla PlayStation 4. Od lipca 2020 roku gra dostępna jest także na komputerach osobistych. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji Hideo Kojimy, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Kojimie potrzeba chomąta – recenzja Death Stranding. Natomiast jeśli interesuje Was, jak wypada pecetowa wersja, to koniecznie zapoznajcie się z: Recenzja gry Death Stranding na PC. Tak udanego portu chyba jeszcze nie było.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Jeśli szukacie nowego komputera gamingowego, który pozwoli Wam cieszyć się najnowszymi produkcjami na najwyższych ustawieniach graficznych, to serdecznie polecamy model Actina PBA 11700K / 16GB / 1TB / RTX3070 / 750W dostępny w promocyjnej cenie na Sferis.pl w ramach akcji Black Friday. Serdecznie zachęcamy też do zapoznania się z pozostałymi promocjami pod tym adresem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!