Deadpool 3 z oficjalnym opisem fabuły. Potwierdza nowe szczegóły i wyśmiewa bohatera

Radosław Krajewski
2024/01/29 11:40
0
0

Marvel promuje trzecią część Deadpoola w humorystycznym stylu.

Zdjęcia na planie Deadpoola 3 zostały zakończone w ubiegłym tygodniu. Kilka dni wcześniej mogliśmy zobaczyć porcję nowych ujęć z produkcji, które ujawniały wygląd alternatywnego Pyskatego Najemnika. Pojawiły się nowe teorie, według których Deadpool zabije swojego odpowiednika, którym okaże się główny wariant z MCU, po czym bohater zajmie jego miejsce. Wątek podróży po multiwersum potwierdził oficjalny opis fabuły, który właśnie trafił do sieci.

Deadpool 3 z oficjalnym opisem fabuły. Potwierdza nowe szczegóły i wyśmiewa bohatera

Deadpool 3 – oficjalny opis fabuły nadchodzącego filmu Marvela

Najwyraźniej Marvel chce zachować specyficzny i wulgarny humor znany z dwóch poprzednich części od Foxa i chociaż nowy opis jest tylko jednym krótkim zdaniem, to zawarto w nim zarówno przekleństwo, jak i wyśmianie głównego bohatera. Sami zobaczcie, jak brzmi zarys historii w Deadpoolu 3.

Kure*** nieodpowiedzialny bohater Deadpool zmieni historię MCU dzięki Wolverine’owi?

Kilka miesięcy temu do sieci trafił inny opis fabuły filmu, który nie został uznany przez Marvela za oficjalny. W tamtym zarysie historii dowiadywaliśmy się, że Wade Wilson postanowił przejść na emeryturę, zostając sprzedawcą używanych samochodów. Gdy jego bliskim i całemu światu zaczyna grozić niebezpieczeństwo, ponownie łapie za katanę. Rekrutuje niechętnego Wolverine’a, aby pomógł mu w walce o przetrwanie.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool 3 zadebiutuje w kinach 26 lipca 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!