Deadpool od dawna istnieje w MCU? Nowa teoria z wstrząsającą śmiercią w Deadpool 3

Radosław Krajewski
2024/01/27 17:00
0
0

Teoria wyjaśnia pochodzenie alternatywnej wersji Pyskatego Najemnika.

Prace na planie Deadpoola 3 zostały już zakończone. Przed twórcami teraz kilka miesięcy postprodukcji, aby film był gotowy na premierę za pół roku. Niedawno do sieci trafiły ostatnie zdjęcia z planu, na których mogliśmy zobaczyć alternatywną wersję Pyskatego Najemnika, w którą wcielił się Ryan Reynolds. Najnowsza teoria zaprezentowana przez serwis Screen Rant rzuca nieco nowego światło na fabułę filmu, ale również zaskakuje, że Deadpool mógł istnieć w MCU już od dawna.

Deadpool od dawna istnieje w MCU? Nowa teoria z wstrząsającą śmiercią w Deadpool 3

Deadpool zabije samego siebie w Deadpool 3?

Z wielu doniesień dotyczących historii w Deadpool 3 wiemy, że główny bohater będzie podróżował po różnych wymiarach. W końcu trafi do świata MCU wraz z Wolverinem, ale może okazać się, że nie jest jedynym Wadem Wilsonem. Pyskaty Najemnik ma odkryć, że w uniwersum Marvela istnieje już inny Deadpool, który nie ma na twarzy żadnych blizn, za to może pochwalić się długimi włosami i nieskazitelną cerą.

Wizerunek Wade’a Wilsona z MCU ma być żartem, który wyśmiewa nierealistyczne standardy piękna w superbohaterskich blockbusterach. Bohater jest przystojny, nieposiadający żadnej skazy, a jego kostium jest lepszy od wersji Deadpoola z filmów Foxa. To nie spodoba się Pyskatemu Najemnikowi, który zabije swoją alternatywną wersję i zajmie jej miejsce, wmawiając wszystkim, że to on jest jedynym wariantem tej postaci.

GramTV przedstawia:

Oczywiście film będzie musiał wytłumaczyć, dlaczego w MCU istniał już Deadpool, o którym nikt wcześniej nie słyszał. Z pomocą przychodzi Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, w którym ujawniono, że Spider-Man działa od kilku miesięcy, ale niewielu słyszało o młodym bohaterze. Podobnie Wade Wilson mógłby działać w uniwersum od pewnego czasu, skupiając się na lokalnych problemach, dlatego nie był obecny w walce z Thanosem i innymi wielkimi zagrożeniami.

W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool 3 zadebiutuje 26 lipca 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!