Dead Space Remake jest zbyt straszne?

Jakub Smolak
2023/01/23 07:40
3
0

Jeden z twórców przyznał, że są momenty, w których gra go przeraża.

Premiera Dead Space Remake zbliża się wielkimi krokami. Fani zastanawiają się, czy odświeżona wersja sprosta ich oczekiwaniom, a kultowy horror dalej będzie posiadać ten niepowtarzalny klimat. Wszystko wskazuje na to, że Dead Space Remake będzie straszniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, a pomogą w tym osiągnięcia współczesnej techniki. Jeden z twórców przyznał, że są momenty, w których gra jest dla niego po prostu za straszna.

Dead Space Remake jest zbyt straszne?

Dead Space Remake może dołączyć do grona najstraszniejszych horrorów

David Robillard – dyrektor techniczny w studiu Motive – w jednym z wywiadów przyznał, że kiedy ma założone słuchawki, nie jest w stanie grać w Dead Space Remake nocą. Gra go po prostu przeraża, a wszystko za sprawą realizmu i panującej dookoła atmosfery. Ma tu na myśli nie tylko stronę wizualną, ale również dźwięki, nastrój i efekty, które dodatkowo potęgują uczucie strachu.

Chętnie dowiemy się, jak Wy gracie w horrory takiej klasy? Boicie się, czy wirtualne straszydła nie są w stanie Was przerazić? Dajcie znać, która z gier przestraszyła Was najbardziej.

Na koniec przypomnijmy, że Dead Space Remake zmierza na PC, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach 27 stycznia 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry dla wersji PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Silverburg
Gramowicz
23/01/2023 11:31
dariuszp napisał:

Ot PR-owe gadanie. Callisto Protocol też miało być straszne a wyszła kupa.

Dokładnie. To jest tak samo wiarygodne, jak aktorzy grający w danym filmie mówiący, że to najlepszy film, jaki powstał w historii kina.

dariuszp
Gramowicz
23/01/2023 10:37

Ot PR-owe gadanie. Callisto Protocol też miało być straszne a wyszła kupa.

Usunięty
Usunięty
23/01/2023 10:14

Straszne? LMAO.

Czemu mnie to nie dziwi... Co drugi dev teraz to miękka rurka z farbowanymi włosami która chce by zwracać się do niej ono, one, ona, oni i to i identyfikuje się jako 68 płeć z listy.

A potem gry wychodzą jakie wychodzą, pełno poprawności, upośledzonej propagandy,  pełno idiotyzmów a zero rozrywki i przyjemności, ostatnie kilka lat dobitnie to pokazuje.
Trwa Wczytywanie