Dead Island 2 wkrótce z pierwszym DLC. Poznaliśmy datę premiery dodatku HAUS

Mikołaj Ciesielski
2023/10/12 07:30
0
0

Fabularne rozszerzenie do Dead Island 2 trafi w ręce graczy już w przyszłym miesiącu.

Już w połowie czerwca zapowiedziano, że Dead Island 2 doczeka się dwóch DLC. Okazuje się, że pierwszy z nich zadebiutuje na rynku już niedługo. Firma Deep Silver ujawniło bowiem dokładną datę premiery dodatku zatytułowanego HAUS. W sieci pojawiły się również materiały z nadchodzącego rozszerzenia fabularnego do gry Dead Island 2.

Dead Island 2 wkrótce z pierwszym DLC. Poznaliśmy datę premiery dodatku HAUS

Dead Island 2 HAUS z datą premiery. W dodatku gracze staną oko w oko z tajemniczą sektą

Zgodnie z przekazanymi informacjami dodatek HAUS do gry Dead Island 2 zadebiutuje na rynku już 2 listopada 2023 roku. Deweloperzy już wcześniej informowali, że fabuła rozszerzenia związana będzie z tajemniczą sektą „technowyznawców śmierci” założoną przez pewnego miliardera. W trakcie rozgrywki będziemy musieli natomiast stawić czoła nie tylko nieumarłym, ale również członkom wspomnianego kultu.

Nadchodzący dodatek wprowadzi do Dead Island 2 nową lokację, czyli tytułową rezydencję HAUS, której eksploracja ma przypominać „błądzenie po labiryncie”. DLC wprowadzi również nowe bronie oraz umiejętności. Redakcja Gematsu udostępniła natomiast kilka materiałów, które pozwalają sprawdzić nadchodzące atrakcje. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Dead Island 2 dostępne jest PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Dead Island 2 – na gorąco i bardzo soczyście!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!