DC szuka nowej Supergirl. Są trzy kandydatki, w tym gwiazda Rodu smoka

Radosław Krajewski
2024/01/11 12:30
1
0

Superbohaterka ma zadebiutować w Superman: Legacy od Jamesa Gunna.

Trwają poszukiwania aktorki, która wcieli się w Supergirl w filmie poświęconym tej superbohaterce. Na liście życzeń DC Studios, dowodzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana, znajduje się Milly Alcock, Emilia Jones i Meg Donnelly. Aktorki mają w ciągu najbliższego miesiąca zostać poddane testom ekranowym, po których studio wybierze kandydatkę, która najlepiej będzie pasować do roli.

DC szuka nowej Supergirl. Są trzy kandydatki, w tym gwiazda Rodu smoka

Supergirl – trzy kandydatki do roli w nowym uniwersum DC

James Gunn uczestniczy w castingu do Supergirl. Bohaterka przed pojawieniem się w swoim własnym filmie, ma zadebiutować w innej produkcji z nowego uniwersum DC. Według ostatnich doniesień postać miałaby pojawić się w Superman: Legacy w epizodycznej roli.

Najbardziej znaną aktorką z powyższego zestawienia jest Emilia Jones, która miała okazję wystąpić w nagrodzonym Oscarem filmem CODA od Apple’a, a także w serialu Netflixa Locke & Key. Niedawno mogliśmy oglądać ją na dużym ekranie w filmie Niebezpieczny kochanek.

GramTV przedstawia:

Rozpoznawalną aktorką jest także Milly Alcock, która miała okazję wcielić się w młodą Rhaenyra I Targaryen w Rodzie smoku, czyli spin-offie Gry o Tron. Z kolei Meg Donnelly najlepiej znana jest fanom produkcji Disneya – wystąpiła w trzech filmach z serii Zombi od Disney Channel, a także w High School Musical: Serial od Disney+. Zagrała również główną rolę w serialu Winchesterowie.

Reżyserem Superman: Legacy jest James Gunn. W obsadzie znaleźli się: David Corenswet jako Superman, Rachel Brosnahan jako Lois Lane, Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific, Anthony Carrigan jako Metamorpho i Nicolasa Houlta jako Lexa Luthora.

Przypomnijmy, że premierę Superman: Legacy wyznaczono na 25 lipca 2025 roku.

Komentarze
1
Bruce_666
Gramowicz
11/01/2024 16:26

Z  chęcią się wybiorę. Chyba jeden z nielicznych filmów (jeśli nie jedyny) ostatnimi czasy, w którym nie ma raceswappingu.