DC Comics skasował jeden ze swoim filmów. Warner Bros szuka oszczędności

Radosław Krajewski
2022/05/02 13:20
0
0

Decyzja jest o tyle zaskakująca, bo projekt został zapowiedziany zaledwie przed paroma miesiącami.

Dużo dzieje się ostatnio w Warner Bros. Discovery. Spółka po sfinalizowaniu fuzji zamierza zmniejszyć sięgający 55 miliardów dolarów dług i rozpoczęło poszukiwanie oszczędności. Pierwsze decyzje dotyczyły zatrzymania wszystkich projektów stacji TBS i TNT, która odpowiada za serial Snowpiercer. Niedawno informowaliśmy również o plotkach, według których firma zamierza sprzedać swoje studia deweloperskie. Zbiegło się to również z informacją o skasowaniu dwóch seriali z popularnego Arrowverse od stacji CW. Na tym jednak nie kończy się cięcie kosztów i DC Comics anulowało produkcję jednego ze swoich filmów.

DC Comics skasował jeden ze swoim filmów. Warner Bros szuka oszczędności

W lutym bieżącego roku studio ogłosiło pracę nad The Wonder Twins. Jak podaje That Hashtag Show ekipa filmowa została nagle poinformowana, że adaptacja komiksu nie dojdzie do skutku. Nie podano oficjalnego powodu, ale nowe władze spółki przeglądają istniejąc projekty i podejmują decyzje o skasowaniu tych, które nie rokują najlepiej. Produkcja filmu miała rozpocząć się 5 lipca w Atlancie.

GramTV przedstawia:

Za projekt reżyserię i scenariusz produkcji odpowiadał Adam Sztykiel, który wcześniej pracował nad skryptem do Black Adam. W Zana i Jaynę, głównych bohaterów The Wonder Twins mieli wcielić się znany z Riverdale KJ Apa oraz gwiazda 1883 - Isabel May.

Stworzone przez Normana Maurera, Williama Hannę i Josepha Barberę The Wonder Twins to para pozaziemskiego rodzeństwa, Zana i Jayny, którzy zadebiutowali w The All-New Super Friends Hour z 1977 roku. Do bliźniaków często dołączyła ich małpa, Gleek, która pomagała im w walce z przestępczością. Każde z bliźniaków miało zdolność przemiany — Zana w dowolny stan wody, a Jayny w dowolne zwierzę.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!