Dave Bautista i Chloe Coleman jadą do Włoch. Oto dynamiczny zwiastun komedii akcji Mój przyjaciel szpieg - Wieczne Miasto

Krzysztof Żołyński
2024/06/13 20:00
0
0

Prime Video ujawniło oficjalny zwiastun komedii akcji zatytułowanej Mój Przyjaciel Szpieg - Wieczne Miasto, która trafi do zasobów streamera w wakacje.

Nowy film akcji, którego promocję rozpoczął Amazon, jest kontynuacją dobrze przyjętej komedii akcji Mój przyjaciel szpieg z 2020 roku.

Dave Bautista i Chloe Coleman jadą do Włoch. Oto dynamiczny zwiastun komedii akcji  Mój przyjaciel szpieg - Wieczne Miasto

W pierwszej części oglądaliśmy jak agent CIA o ksywce JJ po spartaczonej misji otrzymuje ostatnią szansę. Nowe zadanie ma przesądzić o jego dalszych losach w agencji. Przydzielona misja może wydawać się prosta, bo polega na obserwacji rodziny 9-letniej Sophie. Na nieszczęście nieudolnego agenta, dziewczynka bardzo szybko dekonspiruje jego działania i domaga się, żeby w zamian za utrzymanie tajemnicy, wyszkolił ją na szpiega. W międzyczasie okazuje się, że rodzina Sophie jest rzeczywiście zagrożona, a więc wraz ze swoim nauczycielem muszą ruszyć im na pomoc.

W drugiej odsłonie weteran CIA, JJ i jego 14-letnia pasierbica i protegowana Sophie, ponownie łączą siły, aby uratować świat, gdy tournee chóru szkoły średniej po Włoszech zostaje przerwane przez nikczemny spisek nuklearny wymierzony w Watykan.

Dave Bautista i Chloe Coleman w zwiastunie komedii akcji Mój przyjaciel szpieg - Wieczne Miasto

Do ról głównym powracają Dave Bautista i Chloe Coleman, a za reżyserię ponownie odpowiada Pete Segal (Dorwać Małego, 50 pierwszych randek). Do dwójki wymienionych aktorów dołączą tym razem Anna Faris, Craig Robinson i Flula Borg.

GramTV przedstawia:

Scenariusz napisali Erich Hoeber i Jon Hoeber (Montana, Whiteout, RED, Battleship, RED 2, The Meg) oraz reżyser Pete Segal. Producentami są: Chris Bender, Pete Segal, Jake Weiner, Robert Simonds, Gigi Pritzker, Dave Bautista i Jonathana Meisnera.

Nowe widowisko Amazona zadebiutuje 18 lipca.

Zwiastun komedii akcji Mój przyjaciel szpieg - Wieczne Miasto.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!