Resident Evil 4 VR na fragmentach rozgrywki. Znamy też dokładną datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2021/09/27 18:05
0
1

Produkcję Capcomu w wersji VR sprawdzą wyłącznie posiadacze gogli Oculus Quest 2.

Resident Evil 4 VR na fragmentach rozgrywki. Znamy też dokładną datę premiery

Miłośnicy Resident Evil 4 z niecierpliwością wypatrują informacji dotyczących remake’u wspomnianej odsłony serii, ale wszystko wskazuje na to, że na oficjalną zapowiedź odświeżonego wydania produkcji przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Tymczasem już w przyszłym miesiącu do hiszpańskiej wioski ponownie udać będą mogli się posiadacze gogli wirtualnej rzeczywistości Oculus Quest 2, ponieważ dokładnie 21 października na wspomnianym sprzęcie zadebiutuje Resident Evil 4 VR.

Do sieci trafił też zwiastun, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki z Resident Evil 4 w wersji VR. Możemy więc sprawdzić, jak kultowa produkcja Capcomu będzie prezentować się na goglach wirtualnej rzeczywistości. Użytkownicy Oculus Quest 2 będą oczywiście obserwować wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby, a nie zza pleców bohatera, jak miało to miejsce w oryginalnym wydaniu, co zmusiło deweloperów do wprowadzenia zmian w niektórych zagadkach. Trzeba jednak przyznać, że całość wygląda naprawdę dobrze. Rzućcie okiem na materiał na dole wiadomości i oceńcie sami.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil 4 zadebiutowało na rynku w 2005 roku na konsolach Nintendo GameCube oraz PlayStation 2. W późniejszym terminie tytuł trafił również na komputery osobiste, Nintendo Wii oraz urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Dostępna jest też wersja Resident Evil 4 HD, która w 2011 roku pojawiła się na PlayStation 3 i Xboksie 360. Edycję tę znajdziemy obecnie także na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!