Darth Vader kontra Godrick. Zobaczcie epicki pojedynek w Elden Ring

Mikołaj Ciesielski
2022/05/05 07:50
2
0

Za sprawą modyfikacji bohater ze świata Gwiezdnych wojen pojawił się w najnowszej produkcji From Software.

Darth Vader kontra Godrick. Zobaczcie epicki pojedynek w Elden Ring

Wczoraj informowaliśmy Was o modyfikacji do Elden Ring, która pozwala graczom wybrać innego wierzchowca. Tymczasem okazuje się, że najnowsza produkcja studia From Software doczekała się również moda, który powinien zainteresować wszystkich fanów Gwiezdny wojen. Jeden z moderów przygotował bowiem projekt, za którego sprawą w najnowszym dziele twórców serii Dark Souls pojawił się sam Darth Vader.

Dzięki modyfikacji Darth Vader's Suit” zestaw zbroi Konfesora, zostaje podmieniony na ubiór bohatera ze świata Star Wars. Do sieci trafił nawet materiał wideo, który pokazuje starcie Dartha Vadera z Godrickiem – jednym z bossów, z którym mamy okazję mierzyć się w Elden Ring. Gameplay ze wspomnianego pojedynku znajdziecie na dole wiadomości.

Jeśli również chcielibyście wcielić się w Dartha Vadera i przemierzać Ziemie Pomiędzy, wcielając się w postać ze świata Gwiezdnych wojen, to niezbędne pliki oraz instrukcję instalacji znajdziecie na stronie NexusMods.com.

Na koniec przypomnijmy, że Elden Ring dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia From Software, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Elden Ring - recenzja. Opus magnum From Software.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Gregario
Gramowicz
06/05/2022 01:01

Nie sądziłem, że Darth Vader jest aż tak żwawy ;)

alex1112
Gramowicz
05/05/2022 20:05

Skórka skórką, ale co to mieczyk?