Dwie gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień świąteczna niespodzianka (Aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2022/12/08 17:02

Użytkownicy komputerów osobistych mogą już odebrać kolejną porcję darmówek od Epic Games.

Aktualizacja: Możecie już odebrać dostępne za darmo Saints Row IV: Re-Elected oraz Wildcat Gun Machine. Za tydzień natomiast użytkownicy komputerów osobistych otrzymają możliwość pobrania tajemniczej produkcji, która jednocześnie będzie pierwszą z 15 darmowych gier, które Epic Games Store rozda w ramach zapowiadanej jakiś czas temu świątecznej promocji.

Oryginalna wiadomość: Dziś czwartek, a więc zgodnie z tradycją już za kilka godzin użytkownicy komputerów osobistych odbiorą kolejne prezenty od Epic Games Store. Podobnie jak w zeszłym tygodniu, tak i tym razem gracze PC będą mogli pobrać dwie produkcje. Pierwszą z nich jest Saints Row IV: Re-Elected, czyli odświeżona i kompletna edycja czwartej odsłony popularnej serii sandboksów od studia Volition. Drugą natomiast będzie Wildcat Gun Machine – produkcję łącząca w sobie elementy bullet hell shotera i dungeon crawlera, w której przemierzamy podziemny labirynt w celu uwolnienia mechów opętanych przez pradawne bóstwa. Zarówno Saints Row IV: Re-Elected, jak i Wildcat Gun Machine odbierzecie w Epic Games Store dzisiaj po godzinie 17:00. Jak zawsze na dodanie gier do swojej biblioteki będziecie mieć równy tydzień.

Dwie gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień świąteczna niespodzianka (Aktualizacja)

Jeszcze więcej darmowych gier PC na Epic Games Store

Nie zapomnijcie również o prezentach z ubiegłego tygodnia, który będą dostępne jeszcze przez kilka najbliższych godzin. Jak wspomnieliśmy wyżej, tydzień temu Epic Games Store zaoferował użytkownikom komputerów osobistych dwie produkcje w postaci Evil Dead: The Game i Dark Deity.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!