Darkest Dungeon 2 wkrótce nie tylko na PC. Wersje konsolowe coraz bliżej

Mikołaj Ciesielski
2024/03/07 07:30
0
0

Wygląda na to, że produkcja Red Hook Studios trafi wkrótce do znacznie szerszego grona odbiorców.

W maju ubiegłego roku Darkest Dungeon 2 opuściło wczesny dostęp, zbierając przy tym świetne recenzje. Od jakiegoś czasu wiadomo również, że deweloperzy z Red Hook Studios pracuje nad konsolową wersją wspomnianej produkcji. W sieci pojawiły się tymczasem informacje, które sugerują, że premiera drugiej części Darkest Dungeon na nowych platformach zbliża się wielkimi krokami.

Darkest Dungeon 2 wkrótce nie tylko na PC. Wersje konsolowe coraz bliżej

Darkest Dungeon 2 zmierza na konsole. Gra otrzymała nową klasyfikację wiekową

Jak informuje serwis Gematsu, Darkest Dungeon 2 doczekało się nowej klasyfikacji wiekowej. Na stronie brazylijskiego organu będącego odpowiednikiem europejskiego PEGI i północnoamerykańskiego ESRB pojawiły się informacje na temat konsolowych wersji najnowszej produkcji Red Hook Studios. Zgodnie z przekazanymi informacjami gra zmierza na wszystkie najważniejsze platformy.

GramTV przedstawia:

Wspomniana klasyfikacja wiekowa ujawnia bowiem, że Darkest Dungeon 2 trafi na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Niestety w bazie danych brazylijskiego organu na próżno szukać informacji na temat daty premiery gry na wymienionych platformach. Pozostaje mieć nadzieję, że Red Hook Studios podzieli się niebawem wszystkimi szczegółami.

Na koniec przypomnijmy, że Darkest Dungeon 2 dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Red Hook Studios, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Darkest Dungeon 2 – niby inaczej, ale jednak tak samo.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!