Darkest Dungeon 2 wkrótce nie tylko na PC. Gra oficjalnie zmierza na PS4 i PS5

Mikołaj Ciesielski
2024/04/19 07:55
1
0

Znamy dokładną datę premiery gry Red Hook Studios na konsolach Sony.

Kilka dni temu informowaliśmy, że jeszcze w tym roku Darkest Dungeon 2 otrzyma dużą aktualizację, która wprowadzi nowy tryb kampanii fabularnej o nazwie Kingdoms. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji na temat wspomnianego tytułu. Najnowsza produkcja Red Hook Studios trafi bowiem wkrótce do znacznie szerszego grona odbiorców.

Darkest Dungeon 2 wkrótce nie tylko na PC. Gra oficjalnie zmierza na PS4 i PS5

Darkest Dungeon 2 z datą premiery na PlayStation 4 i PlayStation 5

Zgodnie z przekazanymi informacjami Darkest Dungeon 2 zadebiutuje niebawem na PlayStation 4 i PlayStation 5. Premiera gry Red Hook Studios w wersji na konsole Sony została zaplanowana na 15 lipca 2024 roku. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe w PlayStation Store. Deweloperzy opublikowali również nowy zwiastun, który znajdziecie na dole wiadomości.

Stwórz drużynę, wyposaż dyliżans i wyrusz przez niszczejące krajobrazy w rozpaczliwej misji, której celem jest uniknięcie apokalipsy. Najprzeraźliwsze niebezpieczeństwa czają się jednak w twoim sercu… Zbierz całą swą odwagę i wyrusz w podróż po chaotycznym, rozpadającym się świecie. Czworo bohaterów i dyliżans to wszystko, co dzieli mrok i odkupienie – czytamy w opisie gry w PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Darkest Dungeon 2 dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Red Hook Studios, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Darkest Dungeon 2 – niby inaczej, ale jednak tak samo.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
19/04/2024 19:38

Wciąż czekam na wersję na goga.