Darkest Dungeon 2 otrzyma nową i darmową zawartość. Zapowiedziano tryb Kingdoms

Mikołaj Ciesielski
2024/04/11 10:00
1
0

Red Hook Studios pracuje nad dużą aktualizacją.

W zeszłym miesiącu informowaliśmy, że Darkest Dungeon 2 może trafić wkrótce na konsole. Wspomniana produkcja pojawiła się także na wczorajszym pokazie The Triple-I Initiative 2024. W trakcie wydarzenia nie zapowiedziano jednak wersji na nowe platformy, ale przekazana przez Red Hook Studios powinna ucieszyć wszystkich fanów gry. Okazuje się bowiem, że Darkest Dungeon 2 otrzyma dużą aktualizację, która wprowadzi nowy tryb kampanii fabularnej o nazwie Kingdoms.

Darkest Dungeon 2 otrzyma nową i darmową zawartość. Zapowiedziano tryb Kingdoms

Darkest Dungeon 2 z zapowiedzią trybu Kingdoms. Pierwszy zwiastun i szczegóły

Zgodnie z przekazanymi informacjami w trybie Kingdoms gracze Darkest Dungeon 2 będą musieli obronić tytułowe królestwa przed „potwornymi zagrożeniami”. W trakcie wspomnianego zadania użytkownicy będą musieli jednak również walczyć z czasem. Do osiągnięcia sukcesu niezbędne będzie także zdobywanie zasobów i ulepszanie zarówno samych bohaterów, jak i tawern.

Deweloperzy z Red Hook Studios zapowiadają, że tryb Kingdoms ma stanowić połączenie Darkest Dungeon i Darkest Dungeon 2. Wraz ze wspomnianą aktualizacją w grze pojawią się także trzy nowe frakcje potworów. Zgodnie z zapowiedziami update ma zadebiutować pod koniec 2024 roku. Dokładna data premiery patcha nie jest jednak znana.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Darkest Dungeon 2 dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Red Hook Studios, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Darkest Dungeon 2 – niby inaczej, ale jednak tak samo.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
11/04/2024 18:49

Ciekawe kiedy w końcu na goga trafi.