Cyberpunk 2077: Widmo Wolności jedynym dodatkiem do gry? Twórcy odpowiadają

Mikołaj Ciesielski
2022/09/07 08:10

CD Projekt RED postanowiło nie trzymać graczy dłużej w niepewności.

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności jedynym dodatkiem do gry? Twórcy odpowiadają

Podczas wczorajszego pokazu Night City Wire doczekaliśmy się zapowiedzi pierwszego fabularnego dodatku do gry Cyberpunk 2077 zatytułowanego Widmo Wolności (Phantom Liberty). CD Projekt RED zaprezentowało również zwiastun, a także poinformowało, że DLC trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Część graczy zaczęła się jednak zastanawiać, czy najnowsza produkcja polskiego studia – podobnie jak Wiedźmin 3 – doczeka się więcej niż jednego dużego rozszerzenia. Rodzimy deweloper postanowił nie trzymać fanów dłużej w niepewności i odpowiedział na wspomniane pytanie.

Dodatek Widmo Wolności jest „jedynym planowanym” rozszerzeniem fabularnym dla gry Cyberpunk 2077

Deweloperzy ze studia CD Projekt RED poinformowali, że dodatek Widmo Wolności jest „jedynym planowanym” rozszerzeniem fabularnym dla gry Cyberpunk 2077. Informację tę przekazano w odpowiedzi na komentarze fanów znajdujące się pod zwiastunem zaprezentowanego wczoraj DLC. Miłośnicy produkcji z pewnością liczyli jednak na nieco inną deklarację ze strony polskiego studio.

Warto także dodać, że dodatek Cyberpunk 2077: Widmo Wolności pojawi się wyłącznie na komputerach osobistych oraz PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Wczorajszą aktualizacją – oznaczoną numerem 1.6 – CD Projekt RED oficjalnie zakończyło wsparcie i rozwój gry na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Na koniec przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutował na komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i Xbox One w grudniu 2020 roku. W lutym tytuł doczekał się również aktualizacji dedykowanej dla konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia CD Projekt RED, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Cyberpunk 2077 - K****sko dobry braindance!

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
07/09/2022 17:37

No i to raczej słaba wiadomość bo fabularnie czuć nie dosyt w tym mieście.

dariuszp
Gramowicz
07/09/2022 09:41

Naprawiłem Wam tytuł

"Widmo Wolności jedynym dodatkiem do gry Cyberpunk 2077"