Czeska strzelanka sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Twórcy Gray Zone Warfare chwalą się wynikiem

Patrycja Pietrowska
2024/06/02 16:00
0
0

Pod wrażeniem są nawet sami twórcy.

Na początku maja informowaliśmy o dużym zainteresowaniu wokół Gray Zone Warfare ze strony użytkowników Steam. Czeska strzelanka uplasowała się wysoko na liście bestsellerów platformy, a twórcy przekazali niedługo później świetny wynik sprzedażowy. Teraz, miesiąc po premierze gry, deweloperzy aktualizują informacje związane ze sprzedażą, chwaląc się kolejnym kamieniem milowym.

Czeska strzelanka sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Twórcy Gray Zone Warfare chwalą się wynikiem

Gray Zone Warfare – sprzedaż przekroczyła 900 tysięcy egzemplarzy

Na platformie Valve ukazał się nowy wpis od twórców Gray Zone Warfare. Zgodnie z przekazanymi przez deweloperów informacjami, w ciągu pierwszego miesiąca od premiery strzelanki na rynku sprzedało się 900 tysięcy egzemplarzy podstawowej wersji gry. Ponadto gracze zakupili aż 475 tysięcy ulepszonych edycji z DLC.

To osiągnięcie wiele dla nas znaczy i z pewnością zrobiło na nas wrażenie. Sprzedaż 900 000 kopii cyfrowych w ciągu zaledwie jednego miesiąca to niesamowity kamień milowy, który świadczy o zaangażowaniu i pasji naszej społeczności. – przekazują twórcy.

GramTV przedstawia:

Jak zaznacza zespół Madfinger Games, osiągnięcie tego kamienia milowego wiele znaczy dla studia. Twórcy zdradzili również, że wciąż pracują nad poprawą optymalizacji, a kolejna duża aktualizacja jest już „za rogiem”. Niebawem deweloperzy mają podzielić się szczegółowymi informacjami na temat nadchodzących update’ów.

Po tajemniczym wydarzeniu na fikcyjnej wyspie w Azji Południowo-Wschodniej cały obszar został objęty międzynarodową kwarantanną. Podczas gdy prawie cała ludność cywilna została ewakuowana przez Organizację Narodów Zjednoczonych, trzy firmy PMC otrzymują od swoich tajemniczych klientów zadanie zbadania regionu, odkrycia jego tajemnic i odzyskania wszelkich wartościowych przedmiotów. – czytamy w opisie gry Gray Zone Warfare na platformie Steam.

Warto przy okazji zauważyć, że ponownie wzrosła ocena czeskiej strzelanki na platformie Valve. Na początku maja było to 64% pozytywnych opinii, natomiast teraz, z wystawionych 41 tysięcy ocen, 67% zachwala grę. Jeżeli taka tendencja się utrzyma, wkrótce może zmienić się „mieszany”, ogólny odbiór produkcji.

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Gray Zone Warfare zadebiutowało 30 kwietnia 2024 roku w ramach wczesnego dostępu. Tytuł dostępny jest na PC.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!