Czerwona nota na pierwszym zwiastunie. Gwiazdorska obsada w nowym filmie Netflixa

Radosław Krajewski
2021/09/02 12:20

Do sieci trafił pierwszy zwiastun Czerwonej noty, w której zobaczymy Dwayne’a Johnsona, Gal Gadot i Ryana Reynoldsa.

Netflix na ostatnie miesiące 2021 roku przygotował świetny zestaw filmowych premier. Jedną z nich jest Czerwona nota, która imponuje już samą obsadą. Twórcom udało się zaprosić do współpracy największe gwiazdy Hollywood, czyli Dwayne’a Johnsona, Gal Gadot oraz Ryana Reynoldsa, którzy wystąpili w najnowszym akcyjniaku stworzonym dla platformy streamingowej. Długo Netflix kazał nam czekać na pierwszy zwiastun, ale ten nieoczekiwanie wypłynął do sieci jeszcze przed oficjalną premierą. Poniżej znajdziecie zwiastun filmu, a gdy tylko platforma udostępni materiał na swoich kanałach, zaktualizujemy ten artykuł o oficjalny zwiastun.Czerwona nota na pierwszym zwiastunie. Gwiazdorska obsada w nowym filmie NetflixaCzerwona nota opowiada historię profilera FBI (Dwayne Johnson), który jest światowym ekspertem w swojej dziedzinie. Gdy po brawurowym napadzie Interpol oznacza przestępców czerwoną notą, która stanowi globalne wezwanie do wytropienia i schwytania poszukiwanych złodziei, agent nieoczekiwanie będzie musiał połączyć siły ze złodziejką sztuki (Gal Gadot) oraz doświadczonym oszustem (Ryan Reynolds).

Produkcja pierwotnie powstawała dla studia Universal Pictures, ale w połowie 2019 roku wytwórnia sprzedała prawa do filmu Netflixowi, który przejął produkcję filmu, licząc na rozpoczęcie nowej światowej serii. Budżet Czerwonej noty oszacowano na 160-200 milionów dolarów.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię i scenariusz odpowiada Rawson Marshall Thurber, twórca komedii Agent i pół oraz Drapacza chmur, w których miał okazję już współpracować z Dwaynem Johnsonem. Rawson Marshall Thurber już wkrótce stanie za kamerą ekranizacji The Division od Ubisoftu. Czerwona Nota pojawi się na Netflixie 12 listopada.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!