Cyberpunk 2077: Widmo Wolności radzi sobie równie dobrze, co DLC do Wiedźmina 3

Mikołaj Ciesielski
2024/01/10 14:25
0
1

CD Projekt RED ma powody do zadowolenia.

Kilka dni temu CD Projekt RED pochwaliło się wynikami sprzedaży dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności. Teraz jeden z przedstawicieli polskiego studia postanowił podzielić się dodatkowymi statystykami związanymi ze wspomnianym rozszerzeniem. Dzięki przekazanym informacjom dowiedzieliśmy się, że Widmo Wolności radzi sobie równie dobrze, co DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności radzi sobie równie dobrze, co DLC do Wiedźmina 3

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności powtórzył sukces dodatków do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Dodatkowymi informacjami na temat wyników sprzedaży dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności podzielił się Michał Nowakowski – członek zarządu i jeden z dyrektorów generalnych CD Projekt. We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) przedstawiciel polskiej firmy ujawnił, że wspomniane rozszerzenie kupiło około 23% posiadaczy podstawowej wersji gry Cyberpunk 2077.

Nowakowski poinformował bowiem, że po dodatki Serca z Kamienia oraz Krew i Wino po ok. trzech miesiącach od premiery sięgnęło odpowiednio 22% i 24% posiadaczy podstawowej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Rozszerzenie Widmo Wolności do Cyberpunka 2077 „wylądowało” natomiast pośrodku wspomnianych wartości.

Będąc szczerym, decyzja o wydaniu rozszerzenia tak późno po premierze gry singleplayer była nieco sprzeczna z intuicją. Jednak to, co się wydarzyło, jest dla nas dowodem na to, że solidna zawartość, z której ludzie są zadowoleni, to właściwa droga – podsumował Nowakowski.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że dodatek Cyberpunk 2077: Widmo Wolności dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat fabularnego rozszerzenia oraz zmian wprowadzonych w aktualizacji 2.0, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - będziesz legendą, V!

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!