Cyberpunk 2077: Widmo wolności - najlepsze easter eggi

Jakub Smolak
2023/09/30 08:35
0
0

Natrafiliście już na któryś z nich?

Wielu z Was z pewnością już ukończyło wątek główny rozszerzenia Widmo wolności, które zadebiutowało 26 września. Zawartość, która pojawiła się w Cyberpunk 2077 wraz z dodaniem Dogtown wydaje mi się być jednak na tyle interesująca, że z pewnością warto zostać tam nieco dłużej i pozwiedzać. Ekipa z CD Projekt RED zadbała o to, by eksplorowanie nowych lokacji było absorbujące, a na tych najbardziej spostrzegawczych graczy czekają easter eggi.

Cyberpunk 2077: Widmo wolności - najlepsze easter eggi

UWGA! Wideo może zawierać spoilery dotyczące Cyberpunka 2077: Widmo wolności

Redakcja portalu IGN.com zebrała wszystkie easter eggi, które dotychczas udało się znaleźć i przygotowała specjalne wideo objaśniające, jak je znaleźć i interpretować. O części z nich informowaliśmy Was już wcześniej, ale niektóre mogą być zupełnie nowe, więc zanim dopalicie wideo, pamiętajcie o możliwości natrafienia na potencjalne spoilery.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077: Widmo wolności jest dostępne wyłącznie na PC oraz konsolach Xbox Series X/S i PlayStation 5. Jeśli chcecie przeczytać o naszych wrażeniach z ogrywania rozszerzenia, zachęcamy do lektury tekstu: Recenzja Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - będziesz legendą, V!

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!