Cyberpunk 2077: Widmo Wolności na TGA 2022? Dodatek może otrzymać nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2022/12/03 09:00

CD Projekt zapowiada, że na ten rok planowana jest jeszcze jedna akcja marketingowa związana z rozszerzeniem fabularnym dla gry Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności na TGA 2022? Dodatek może otrzymać nowy zwiastun

Wczoraj informowaliśmy, że Cyberpunk 2077 doczeka się wersji GOTY, która ma pojawić się na rynku po premierze fabularnego dodatku Widmo Wolności. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji, które powinny zainteresować miłośników produkcji CD Projekt RED. Dowiedzieliśmy się bowiem, że polskie studio planuje w tym roku jeszcze jedną akcję marketingową poświęconą wspomnianemu rozszerzeniu.

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności może być jedną z atrakcji gali The Game Awards 2022

Powyższą informację podczas konferencji GPW InnovationDay przekazał Adam Kiciński – prezes firmy CD Projekt. Niestety szef polskiej firmy nie ujawnił żadnych dodatkowych szczegółów na temat zaplanowanej akcji marketingowej. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że Cyberpunk 2077: Widmo Wolności będzie jedną z atrakcji na gali The Game Awards 2022.

Jeśli chodzi o „Phantom Liberty”, to kampania marketingowa dodatku osiągnie naturalnie peak w okolicach premiery, natomiast jeszcze w tym roku przewidujemy istotny bit promocyjny – poinformował prezes CD Projekt.

GramTV przedstawia:

Wspomniana gala The Game Awards 2022 odbędzie się w nocy z 8 na 9 grudnia. Niewykluczone, że podczas wydarzenia deweloperzy ze studia CD Projekt RED zaprezentują graczom nowy zwiastun, który być może zdradzi kilka dodatkowych szczegółów na temat dodatku. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych wieści.

Na koniec przypomnijmy, że zapowiedziany na początku września dodatek Widmo Wolności (z ang. Phantom Liberty) do gry Cyberpunk 2077 ukaże się w przyszłym roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Warto natomiast pamiętać, że wspomniane rozszerzenie dostępne będzie wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!