Cyberpunk 2077 Ultimate Edition nadchodzi. Data premiery nowego wydania gry CD Projekt RED

Radosław Krajewski
2023/11/08 11:10
0
0

Jeszcze w tym roku mamy doczekać się ostatecznej edycji Cyberpunka 2077 wraz ze wszystkimi dodatkami.

Po premierze dodatku Widmo wolności oraz aktualizacji 2.0, CD Projektowi RED nie pozostało już nic innego, jak wydać Cyberpunka 2077 wraz ze wszystkimi rozszerzeniami w zbiorczym wydaniu, które trafi na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Już pod koniec października pojawiły się pierwsze przesłanki, że Cyberpunk 2077 Ultimate Edition jest już szykowane i pojawi się jeszcze w tym roku. Teraz sieć sklepów GameStop podała dokładną datę premiery wydania wraz z ceną.

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition nadchodzi. Data premiery nowego wydania gry CD Projekt RED

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition – data premiery i cena

Według informacji z bazy sklepu wynika, że Cyberpunk 2077 Ultimate Edition ma zadebiutować już 5 grudnia. Najwyraźniej CD Projekt RED chce uczcić trzecią rocznicę gry wypuszczeniem na rynek ostatecznego wydania, w którym oprócz podstawowej wersji gry znajdziemy również fabularny dodatek, wszystkie DLC oraz aktualizację 2.0.

GramTV przedstawia:

Obecnie potwierdzono jedynie wydania na konsole, które zostały wycenione na 59,99 dolarów. Nie podano, czy w zestawie znajdą się również jakieś dodatkowe fizyczne bonusy.

Wczytywanie ramki mediów.

Jeżeli Cyberpunk 2077 Ultimate Edition naprawdę ma trafić do sklepów jeszcze w tym roku, to już wkrótce powinniśmy doczekać się oficjalnej zapowiedzi. Wtedy poznamy dokładne szczegóły wydania wraz z obowiązującą ceną.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!