Cyberpunk 2077 stał się piękniejszy. Mod HD Reworked Project 2.0 już dostępny

Mikołaj Ciesielski
2023/10/11 08:30
0
0

Gracze PC mogą już pobierać nową wersję popularnej modyfikacji.

CD Projekt RED pochwaliło się wczoraj ciepłym przyjęciem dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych z najnowszą produkcją polskiego studia. Swojej premiery doczekała się bowiem modyfikacja Cyberpunk 2077 HD Reworked Project w wersji 2.0. Gracze PC mogą już pobierać niezbędne pliki i cieszyć się piękniejszymi widokami w Night City.

Cyberpunk 2077 stał się piękniejszy. Mod HD Reworked Project 2.0 już dostępny

Cyberpunk 2077 doczekał się modyfikacji HD Reworked Project w wersji 2.0

Modyfikacja Cyberpunk 2077 HD Reworked Project 2.0 jest kompatybilna z najnowszą wersją gry, a także dodatkiem Cyberpunk 2077: Widmo Wolności. Twórca nie tylko poprawił dostępne wcześniej tekstury, a także wzbogacił projekt o kilka nowych. Autor moda postanowił uczcić jego premierę i opublikował materiał wideo prezentujący wprowadzone zmiany. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Cyberpunk 2077 HD Reworked Project 2.0 dostępny jest w dwóch wersjach. Pierwszą z nich o nazwie Ultra Quality przygotowano z myślą o ekranach o rozdzielczości 2K oraz 4K, a także najnowszych kartach graficznych. Druga – zatytułowana Balanced – oferuje nieco mniej szczegółowe tekstury, ale zużywa również mniej pamięci VRAM.

GramTV przedstawia:

Modyfikacja Cyberpunk 2077 HD Reworked Project 2.0 dostępna jest na stronie NexusMods. We wspomnianym serwisie znajdziecie szczegółowy opis moda, a także instrukcję jego instalacji.

Na koniec przypomnijmy, że wspomniany na początku wiadomości dodatek Cyberpunk 2077: Widmo Wolności dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat fabularnego rozszerzenia oraz zmian wprowadzonych w aktualizacji 2.0, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - będziesz legendą, V!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!