Cyberpunk 2077 wraca do PlayStation Store - oficjalny komunikat (aktualizacja)

LM
2021/06/15 18:31
1
0

Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia na PC i konsolach, ale w ofercie PlayStation Store nie zabawił zbyt długo.

Aktualizacja: Zgodnie z informacjami przekazanymi przez grupę CD Projekt decyzją Sony Interactive Entertainment Cyberpunk 2077 powróci do sprzedaży na PlayStation Store dokładnie 21 czerwca.

Cyberpunk 2077 wraca do PlayStation Store - oficjalny komunikat (aktualizacja)

Wygląda na to, że po dłuższej absencji w ofercie cyfrowej dystrybucji na łono PlayStation Store powróci Cyberpunk 2077. Usunięta w pośpiechu pod naporem rosnącej krytyki gra RPG CD Projektu wciąż pozostaje poza oficjalnymi kanałami sprzedażowymi Sony, ale być może to niedługo się zmieni.

GramTV przedstawia:

Jak ustaliło PlayStation Game Size na Twitterze niektórzy użytkownicy sprzętów japońskiego giganta mogą odnaleźć stronę gry Cyberpunk 2077 w PlayStation Store, a nawet dodać grę do listy pożądanych tytułów. To oczywiście nie oznacza, że już niebawem Cyberpunk 2077 powróci do cyfrowej dystrybucji na PlayStation 4 czy PlayStation 5, ale najwyraźniej coś się dzieje w tym zakresie. CD Projekt wciąż nie zabiera głosu w tej sprawie, ale gdy to się zmieni, to z pewnością się o tym dowiecie.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia na PC i konsolach. Szybko okazało się, że wbrew oczekiwaniom graczy jakość premierowej wersji pozostawiała wiele do życzenia, a Sony musiało zadziałać w interesie użytkowników swoich konsol. Cyberpunk 2077 wyleciał z oferty PlayStation Store, a dodatkowo japoński gigant uruchomił stronę, która ułatwiała proces ubiegania się o zwrot kosztów poniesionych na grę. Ta ostatnia będzie działać już tylko kilka dni – 18 czerwca Sony zamknie dedykowaną stronę.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Kash28
Gramowicz
15/06/2021 20:43

To teraz pytanie czy 21 nie będzie nowy patch.. Od dłuższego czasu CP na 1.22. No a trochę zajęła ponowna certyfikacja w sklepie Sony. Możliwe że dostaniemy łatkę 1.3 Fajnie gdyby w Ps5 wykorzystali dual sense... Sama gra wygląda dobrze i chodzi fajnie na Ps5. Dziś zainstalowana... Niech zrobią normalny ruch uliczny poprawią jakość cieni, dadzą więcej kontaktowych i Ray Tracimy odbić przy 60fps i bedzie bomba... Rozdziałka mi nie przeszkadza chociaż 1800p byloby super