Cyberpunk 2077 jest już w pełni zoptymalizowany pod konsolę Steam Deck

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/01 18:30

Przedstawiciele polskiego studia CD Projekt RED poinformowali, że gra Cyberpunk 2077 otrzymała odznakę zweryfikowania pod konsolę Steam Deck.

Przychodzimy z dobrą wiadomością dla wszystkich, którzy posiadają przenośną konsolę Steam Deck i chcieliby zagrać na niej w grę Cyberpunk 2077. Przedstawiciele polskiego studia CD Projekt RED poinformowali na oficjalnym koncie produkcji na Twitterze, że produkcja została zweryfikowana pod kątem zgodności ze wspomnianym Steam Deckiem.

Cyberpunk 2077 jest już w pełni zoptymalizowany pod konsolę Steam Deck

Cyberpunk 2077 zweryfikowany pod Steam Decka

Gry przeznaczone na platformę Steam mogą posiadać jeden z trzech statusów zgodności z konsolą Steam Deck: nieobsługiwana, grywalna oraz zweryfikowana. Jak nietrudno się domyślić, trzecia opcja jest najlepsza.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Oznacza ona, iż produkcja została przystosowana do sprzętu i zoptymalizowana pod kątem technicznym, wszystkie funkcje są od razu dostępne podczas korzystania z domyślnych ustawień sterowania, a domyślna konfiguracja graficzna gry działa na konsoli dobrze (lub bardzo dobrze). Oprócz tego gra wyświetla ikonę kontrolera Steam Deck.

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także (w ubiegłym roku) na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!