Metro w końcu w Cyberpunku 2077. Aktualizacja 2.1 będzie naprawdę spora

Wincenty Wawrzyniak
2023/12/01 18:30
0
1

Deweloperzy ujawnili szczegóły aktualizacji 2.1 – w grze pojawi się m.in. w pełni funkcjonalne metro.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiciele polskiego studia CD Projekt RED zorganizowali transmisję z cyklu REDstreams, w której ujawnili szczegóły aktualizacji z numerem 2.1 zmierzającej do gry Cyberpunk 2077 oraz dodatku Widmo wolności (z ang. Phantom Liberty). W trakcie prezentacji mogliśmy usłyszeć Pawła Sasko (głównego projektanta zadań w grze), Amelię Kołat i Alicję Kozerę (starsze menedżerki ds. kontaktów ze społecznością), a także Monikę Janowską (producentkę), którzy omówili najważniejsze nowości. Wszystko znajdziecie poniżej!

Metro w końcu w Cyberpunku 2077. Aktualizacja 2.1 będzie naprawdę spora

Cyberpunk 2077 – szczegóły aktualizacji 2.1

Równocześnie na oficjalnej stronie produkcji opublikowano wpis podsumowujący REDstreams wraz z listą najważniejszych atrakcji:

Podróżujcie metrem NCART

Przemierzajcie Night City z łatwością dzięki liniom metra Night City Area Rapid Transport. Przestańcie przejmować się korkami i podziwiajcie widoki dzięki 5 liniom metra zatrzymujących się na 19 stacjach. Usługa dostępna jedynie po otrzymaniu wiadomości tekstowej od NCART.

Przenośne radio

To gratka dla wszystkich zabieganych audiofili w naszej społeczności! Dodaliśmy radioport, który pozwoli V słuchać radia przemierzając Night City pieszo lub metrem. Radioport ma regulowaną głośność i wyłączy się automatycznie w istotnych momentach — na przykład podczas rozmów.

Ulepszone walki z bossami

Dodaliśmy szereg ulepszeń do walki z bossami, między innymi do walki z Adamem Smasherem. Będzie ona teraz znacznie bardziej bezwzględna i ikoniczna, a sam Smasher będzie się lepiej dostosowywać do taktyk używanych przez graczy i używać Sandevistana — tak jak w Cyberpunk: Edgerunners.

Nie ma to jak zapach CHOOH2 o poranku!

Dodaliśmy masę nowych rzeczy dla wszystkich motomaniaków!

  • Nowe pojazdy, w tym nowe motocykle i prawdziwy klasyk: Porsche 911 w wersji cabrio!
  • Powtarzalne wyścigi samochodowe, które będą dostępne po ukończeniu wyścigu z Claire.
  • Bardziej imersyjna jazda motocyklami — w tym możliwość rzucania nożami podczas jazdy, pochylanie się, jazda na jednym kółku, a nawet salta!
  • Nowe pościgi samochodowe — jeśli zadrzecie z gangami robiąc zlecenia, to mogą chcieć później wyrównać rachunki!
  • Nowo otwarta autostrada.

Jeszcze lepsza dostępność Cyberpunka

W ustawieniach dodaliśmy nową zakładkę do której przenieśliśmy wszystkie istniejące funkcje dostępności i dodaliśmy kilka nowych. Chcecie uprościć interfejs? A może powiększyć czcionki? O wszystko zadbaliśmy! Więcej na temat dostępności znajdziecie tutaj:

https://www.cyberpunk.net/pl/news/49627/aktualizacja-2-1-funkcje-dostepnosci

GramTV przedstawia:

Aktualizacja 2.1 zostanie udostępniona 5 grudnia bieżącego roku, czyli tego samego dnia, kiedy zadebiutuje Cyberpunk 2077: Ultimate Edition (na PC, PS5 oraz Xbox Series X/S).

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także (w ubiegłym roku) na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Cyberpunk 2077: Widmo wolności zostało udostępnione 26 września na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!