Cult of the Lamb sprzedaje się świetnie! Twórcy chwalą się wynikami

Smolak
2022/08/19 10:15
0
1

Graliście już? Produkcja Massive Monster cieszy się dużym zainteresowaniem.

Twórcy z Massive Monster oraz wydawca - Devolver Digital – pochwalili się wynikiem sprzedażowym Cult of the Lamb. W pierwszym tygodniu od premiery twórcom udało się sprzedać ponad milion kopii, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Z tej okazji w ręce graczy oddano nowy trailer, na którym zobaczycie oceny oraz cytaty z pozytywnych recenzji. Oczywiście, w tym miejscu odsyłam Was do zapoznania się z naszą opinią. Harpen wystawił grze solidną ocenę, bo aż 9/10. W swoim tekście chwalił produkcję za oryginalny klimat, różnorodność oraz wiele ciekawych i wciągających mechanik. Wszystko wskazuje więc na to, że mamy kolejny hit.

Cult of the Lamb sprzedaje się świetnie! Twórcy chwalą się wynikami

Cult of the Lamb zachwyca graczy

Nie chcę nic sugerować, ale już w lutym zwracałem uwagę na to, że Cult of the Lamb może okazać się świetną grą. Przewidywania okazały się prawdziwe, co potwierdza rosnąca popularność gry. Odsetek pozytywnych recenzji na Steam wynosi 90%, a gra zebrała ponad 13 tys. ocen.

Głównym bohaterem Cult of the Lamb jest opętany baranek, który został ocalony od zagłady przez złowieszczego nieznajomego. Nasz protagonista musi spłacić swój dług, w efekcie czego staje na czele zupełnie nowego kultu. Dysponując potężną mocą rusza w świat, by rozprawić się z napotkanymi agresorami i zdobyć uznanie wśród przyjaźnie nastawionych mieszkańców. Jednocześnie musi postarać się o wyeliminowanie konkurencji.

Cult of the Lamb oferuje możliwość eksplorowania wielkiego, losowo generowanego świata. Rozprawiając się z przywódcami innych sekt możemy przejmować ich moce i narzucać dominację własnego kultu. Trzeba również pamiętać o kolekcjonowaniu zasobów, dzięki którym stawiamy nowe budynki, przeprowadzamy mroczne rytuały i wygłaszamy kazania. W ten sposób staramy się przypodobać bogom i wzmacniamy wiarę u swojej trzódki.

Na koniec przypomnijmy, że Cult of the Lamb zadebiutowało na rynku 11 sierpnia, a gra jest dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X oraz Nintendo Switch. Jeśli mieliście już okazję pograć w produkcję autorstwa Massive Monster, to chętnie poczytamy o Waszych wrażeniach. Podzielcie się nimi w komentarzu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!