CS:GO z nowym rekordem aktywności na Steam. Pomogła zapowiedź Counter Strike 2

Mikołaj Ciesielski
2023/03/27 08:30

Sieciowa strzelanka od Valve cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

W zeszłym tygodniu doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi Counter Strike 2. Valve zaprezentowało też pierwsze materiały promocyjne wspomnianej produkcji, a wybrani gracze zostali zaproszeni do testów beta. Ujawnienie CS2 najwyraźniej pozytywnie wpłynęło również na zainteresowanie grą Counter Strike: Global Offensive, która może pochwalić się nowym – dość imponującym – rekordem aktywności na Steam.

CS:GO z nowym rekordem aktywności na Steam. Pomogła zapowiedź Counter Strike 2

Counter Strike: Global Offensive bije rekordy popularności na Steam

W chwili pisania tej wiadomości w Counter Strike: Global Offensive gra na Steam ponad 610 tysięcy osób (dzięki SteamDB). Dużo większe wrażenie robi jednak wynik z ostatnich 24 godzin. W szczytowym momencie ostatniej doby we wspomnianą strzelankę Valve grało bowiem jednocześnie aż 1,519,457 graczy.

Warto wspomnieć, że w ostatnich tygodniach gra Counter Strike: Global Offensive już kilkukrotnie ustanawiała nowe rekordy aktywności na Steam, co pokazuje, że CS cieszy się niesłabnącą popularnością nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Counter Strike 2 ma zadebiutować latem 2023 roku jako darmowe ulepszenie do Counter Strike: Global Offensive. Gracze zachowają więc wszystkie zdobyte do pory skórki oraz bronie, co z pewnością ucieszy wszystkich entuzjastów produkcji Valve.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!