Crysis Remastered doczekało się wsparcia dla technologii Nvidia DLSS

LM
2021/03/13 09:50
0
0

Crytek powraca do zremasterowanego Crysisa z paczką poprawek dla wykrytych błędów i zapowiedzianym wcześniej wsparciem dla Nvidia DLSS.

Crysis Remastered doczekało się wsparcia dla technologii Nvidia DLSS

Nawet jeśli od premiery Crysis Remastered minęło już pół roku, to deweloperzy ze studia Crytek nie zapominają o obietnicach złożonych fanom serii. W najnowszym pakiecie poprawek remaster FPS-a z 2007 roku otrzymał zapowiedziane wcześniej wsparcie dla technologii Nvidia DLSS, co ma przełożyć się na wyraźnie odczuwalny skok płynności podczas rozgrywki. Jednocześnie deweloperzy ostrzegają, że w ramach domyślnych ustawień zarysowane w oddali obiekty mogą być wyraźnie rozmyte, więc gracze powinni dostosować ustawienia wyświetlania zgodnie ze własnymi preferencjami.

GramTV przedstawia:

Obok powyższego Crytek postarał się o wyeliminowanie długiej listy wykrytych błędów i zapowiedział, że już niebawem wyda specjalne pakiety aktualizacji Crysisa na konsolach PlayStation i Xbox. Pełną listę zmian w aktualizacji znajdziecie tutaj.

Crysis Remastered ukazało się w lipcu na Nintendo Switch, a dwa miesiące później również na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!