Polska na trzecim miejscu pod względem liczby graczy CS:GO

Wincenty Wawrzyniak
2021/05/12 16:30
0
0

Z przeprowadzonych niedawno badań wynika, że Polska jest na trzecim miejscu pod względem liczby osób grających w Counter-Strike: Global Offensive.

Przedstawiciele serwisu Leetify opublikowali na swoim profilu na Twitterze wpis zawierający zestawienie prezentujące procentową liczbę graczy strzelanki Counter-Strike: Global Offensive w zależności od kraju, z którego pochodzą i w którym zamieszkują. Badania obejmują łącznie siedem milionów aktywnych użytkowników, na których portal natrafił podczas analizowania rozgrywek w CS:GO.

Wczytywanie ramki mediów.

Na pierwszym miejscu znalazła się Rosja z wynikiem wynoszącym 11,65%. Na drugim miejscu mamy Stany Zjednoczone (10,66%), zaś na trzecim miejscu pojawiła się Polska z wynikiem 5,32%. To pokazuje przede wszystkim, jak bardzo popularnym tytułem w naszym kraju jest właśnie Counter-Strike: Global Offensive. Wyprzedziliśmy bowiem takie państwa jak chociażby Chiny, Japonię czy Indie.

GramTV przedstawia:

Gdy zaś weźmiemy pod uwagę fakt, że sytuacja amerykańskiej sfery e-sportowej ma się coraz gorzej, liczba graczy odpowiadająca Stanom Zjednoczonym może się niedługo obniżyć. Oprócz tego portal Leetify przeprowadził badanie odnośnie umiejętności graczy w poszczególnych krajach. Tutaj rodzimi użytkownicy znaleźli się na miejscu 10. z wynikiem 520 Global Elite w przeliczeniu na milion mieszkańców.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!