Counter-Strike 2 na pierwszym porównaniu z CS:GO. Valve odświeżył wszystkie mapy

Radosław Krajewski
2023/03/23 13:20

Produkcja przeszła przez liczne graficzne zmiany, które spodobają się szczególnie nowym graczom.

Wczoraj Valve oficjalnie zapowiedział Counter-Strike 2, czyli kolejną odsłonę swojej popularnej wieloosobowej strzelanki. Firma opublikowała kilka zapowiedzi nadchodzącej gry, a w jednej z nich znalazł się polski akcent. Dostęp do wersji beta CS-a 2 otrzymali już pierwsi gracze, którzy podzielili się nagraniami prezentującymi rozgrywkę. Do sieci trafiły również pierwsze porównania Counter-Strike’a 2 z Counter-Strike: Global Offensive, które prezentują liczne zmiany dokonane przez deweloperów.

Counter-Strike 2 na pierwszym porównaniu z CS:GO. Valve odświeżył wszystkie mapy

Counter-Strike 2 na pierwszych porównaniach z Counter-Strike: Global Offensive

Na pierwszym filmie przygotowanym przez kanał Ultimate Gamerz możemy zobaczyć porównanie doskonale znanych fanom serii map. Twórcy nie tylko przygotowali nowe tekstury w wysokiej rozdzielczości, ale przede wszystkim odświeżyli styl graficzny, stawiając na oprawę z bardziej wyrazistymi kolorami. Każda z map doczekała się również niewielkich zmian w obiektach, co najlepiej widzimy na początku filmu, gdy otrzymujemy ujęcie na park.

Drugiego wideo od Munancho Inc. pokazuje porównanie broni z obu gier. Fragmenty z Counter-Strike 2 bazują na oficjalnych materiałach udostępnionych przez Valve, więc nieco inaczej może to wyglądać w samej grze.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Counter-Strike 2 ma zadebiutować tegorocznego lata. Produkcja będzie darmowa i zostanie udostępniona jako aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!