Contra: Operation Galuga z datą premiery. Powrót kultowej serii od Konami

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/25 19:30
0
0

Konami ujawniło oficjalną datę premiery gry i poinformowało o udostępnieniu wersji demonstracyjnej.

Jak podaje między innymi serwis VG247, przedstawiciele studia WayForward wspólnie z wydawcą Konami ujawnili oficjalną datę premiery nadchodzącej gry Contra: Operation Galuga. Oprócz tego poinformowano o dostępnej wersji demonstracyjnej i opublikowano świeży zwiastun.

Contra: Operation Galuga z datą premiery. Powrót kultowej serii od Konami

Contra: Operation Galuga z datą premiery

Tym samym dowiedzieliśmy się, że remake kultowej produkcji zadebiutuje na rynku w wersji cyfrowej już 12 marca na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Zainteresowani będą mogli składać zamówienia przedpremierowe na wersję fizyczną od 1 marca (na rynek trafi ona zaś 14 kwietnia). Równocześnie na każdej z wymienionych wcześniej platform można sprawdzić wersję demonstracyjną Contra: Operation Galuga. Według informacji przekazanych przez Konami oferuje ona fragment pierwszego oraz trzeciego etapu gry i pozwala na zabawę w maksymalnie 4-osobowej grupie.

Nowa odsłona legendarnej serii Contra nadeszła! Contra: Operation Galuga to świeże spojrzenie na przewijaną strzelankę z lat 80., charakteryzujące się nowoczesną oprawą graficzną i dźwiękową, nowymi poziomami, przeciwnikami, bossami oraz mechanikami gry, jak i odświeżonym arsenałem oraz wybuchową kooperacyjną walką dla 2 graczy w trybie fabularnym bądź 4 graczy w trybie arcade!

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!