Company of Heroes Collection z datą premiery na Switcha

Krzysztof Żołyński
2023/09/06 17:30
0
0

Posiadacze konsol Switch otrzymają wkrótce Company of Heroes Collection. Twórcy obiecują wersję z dodatkami i dostosowaną do wymogów konsoli Nintendo.

Feral Interactive ogłosiło, że ciężko pracowało nad kolekcją Company of Heroes na konsolę Switch. Wersja ten sprzęt będzie zawierać podstawową grę wraz z obydwoma dodatkami, czyli Opposed Fronts i Tales of Valor. Interfejs użytkownika Company of Heroes został dostosowany do konsoli Nintendo Switch.

Company of Heroes Collection z datą premiery na Switcha

W informacji producenta czytamy:

Company of Heroes Collection to konsolowy debiut gry, która na nowo zdefiniowała strategię czasu rzeczywistego, przynosząc ze sobą epickie kampanie oparte na wyzwoleniu Francji przez siły alianckie podczas II wojny światowej. Od śmiałych szturmów na plażę w D-Day aż po bitwę o Normandię, gracze będą dowodzić siłami Aliantów i Osi w pełnej akcji grze, która obejmuje zarówno grę podstawową, jak i jej dwa rozszerzenia — Opposed Fronts i Tales of Valor.

Company of Heroes w bogatej edycji na Nintendo Switch

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu interfejsowi użytkownika i elementom sterującym zaprojektowanym do gry na Nintendo Switch, całe pole bitwy będzie pod kontrolą gracza. Intensywna walka taktyczna toczy się w 41 misjach drużynowych, a bieżące spotkania kształtują przebieg każdej bitwy. Dostępny jest także konfigurowalny tryb Potyczki, z unikalnymi frakcjami, wieloma trybami gry i bogactwem map, oferujących ogromną powtarzalność i satysfakcjonujące odważne eksperymenty.

GramTV przedstawia:

Zwiastun Company of Heroes na konsolę Switch

Wczytywanie ramki mediów.


Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!