Co zobaczymy w zwiastunie GTA 6? Rockstar Games postawi na klimatyczną zapowiedź

Radosław Krajewski
2023/01/14 16:00
0
0

Obejdzie się bez wybuchów i strzelanin na ulicach miasta.

Wciąż czekamy na pierwszą zapowiedź Grand Theft Auto VI. Według Toma Hendersona ta ma nastąpić w tym roku, ale jak dotąd Rockstar Games nie ujawnił żadnych szczegółów dotyczących prezentacji. Pomimo tego, że zwiastun ma być już gotowy i jeden z YouTuberów miał okazję się z nim zapoznać.

Co zobaczymy w zwiastunie GTA 6? Rockstar Games postawi na klimatyczną zapowiedź

GTA VI – plotki o pierwszym zwiastunie

SanInPlay, który już wcześniej podawał różne informacje dotyczące fabuły i rozgrywki w GTA VI, podzielił się informacjami dotyczącymi nadchodzącego trailera do gry. Według jego informacji, zwiastun rozpocznie się przelatującym samolotem, następnie zobaczymy ujęcie na jaszczurkę przechodzącą przez ulicę, ćwiczącą w więzieniu Lucię (jedną z grywalnych bohaterek), bawiące się psy i mniejszego psa tarzającego się po plaży. Nie wiadomo, czy cała zapowiedź zostanie złożona z samych pozornie błahych scen, czy też Rockstar Games zapewni graczom nieco więcej wrażeń podczas pierwszej prezentacji swojego nadchodzącego tytułu.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Podobną zapowiedź otrzymało GTA V, które również doczekało się zwiastuna, prezentującego ogólny klimat gry, miasta i najróżniejszych miejsc i zwierząt, które spotkamy w grze. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby Rockstar zamierzało wypuścić podobny materiał z Grand Theft Auto VI, jako pierwszą zapowiedź gry.

Zwiastun GTA 6 pojawi się już na początku grudnia. Rockstar Games niedawno ogłosił, że promocja gry wystartuje jeszcze w tym roku. Niestety nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących nadchodzącego oficjalnego zwiastuna GTA 6. Studio niestety nie zdradziło dokładnej daty premiery trailera GTA 6.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!