Nowa zawartość w Civilization VI już dostępna. Przepustka przywódców

Wincenty Wawrzyniak
2022/11/22 16:30
0
0

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj w grze Sid Meier’s Civilization VI udostępniono nową zawartość w postaci Przepustki przywódców.

Zgodnie z informacją, jaką przekazaliśmy Wam w połowie bieżącego miesiąca, wczoraj gra Sid Meier’s Civilization VI doczekała się nowej zawartości w postaci trzech nowych liderów w ramach Przepustki przywódców. Warto w tym momencie zaznaczyć, że już od kilku dni dostępny jest dla wszystkich za darmo Juliusz Cezar – wystarczy zalogować się na swoje konto 2K Games z poziomu gry, a następnie przejść do zakładki Zawartość dodatkowa, później Modyfikacje i znaleźć odpowiednie DLC, a na koniec kliknąć Włącz.

Nowa zawartość w Civilization VI już dostępna. Przepustka przywódców

Sid Meier’s Civilization VI – nowa darmowa zawartość

Pozostała trójka liderów dołączyła wczoraj do gry. Są nimi Abraham Lincoln (Stany Zjednoczone), królowa Nzinga Mbande (Kongo) oraz sułtan Saladyn (Arabia). Zainteresowani mogą zakupić Przepustkę przywódców w sklepach Steam oraz Epic Games Store za 89 złotych. Posiadacze wszystkich dodatków lub wydania Anthology otrzymają ją za darmo. Co więcej, jest to jedynie początek nowości, ponieważ Leader Pass umożliwi Wam zdobycie kolejnych pięciu pakietów, z których każdy zawierać będzie troje przywódców.

Przypomnijmy jeszcze, że Sid Meier’s Civilization VI zadebiutowało 21 października 2016 roku na komputerach osobistych. Później gra pojawiła się również na urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz na konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych odsyłamy do naszej recenzji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!