Cities: Skylines 2 oficjalnie zapowiedziany. Gra trafi na premierę do Game Passa

Radosław Krajewski
2023/03/06 18:46

Premiera jeszcze w tym roku.

Zgodnie z wcześniejszym wyciekiem jedną z najważniejszych zapowiedzi podczas Paradox Announcement Show 2023 okazała się druga część Cities: Skylines. Według słów deweloperów produkcja zapewni „najbardziej realistyczną symulację miasta”. Gracze otrzymają więc możliwość stworzenia swojej wymarzonej metropolii, bez niektórych ograniczeń znanych z poprzedniczki. W Cities: Skylines II będzie można modyfikować swoje miasta począwszy od pojedynczych gospodarstw domowych, przez gospodarkę, aż po system transportu miasta. Deweloperzy chcą zaoferować głęboką i wciągającą rozgrywkę, która zadowoli zarówno weteranów serii, jak i zupełnie nowych graczy.

Cities: Skylines 2 oficjalnie zapowiedziany. Gra trafi na premierę do Game Passa

Cities: Skylines II – pierwszy zwiastun nowej części popularnej serii

Cities: Skylines II oferuje najbardziej realistyczną symulację miasta, jaką kiedykolwiek stworzono, w której gracze mogą zbudować dowolne miasto, jakie tylko sobie wymarzą, i śledzić jej rozwój od skromnej wioski do tętniącej życiem metropolii.

Od indywidualnych gospodarstw domowych po system ekonomiczny i transportowy miasta, Cities: Skylines II oferuje głęboką i wciągającą symulację, która jest przystępna zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy.

Cities: Skylines podniosło poprzeczkę dla gier o budowaniu miast, gdy pojawiło się na rynku osiem lat temu, i jesteśmy niesamowicie dumni z jego wpływu na gatunek. Zbudowaliśmy dobrze prosperującą społeczność wokół serii i wprowadziliśmy wielu z nich po raz pierwszy do budowania miast. Teraz wnieśliśmy lata doświadczenia, które zdobyliśmy, aby ponownie zrobić nowy krok naprzód w gatunku city builderów dla naszej społeczności i nowych graczy – powiedziała Mariina Hallikainen – prezes Colossal Order.

GramTV przedstawia:

Cities: Skylines II zadebiutuje jeszcze w 2023 roku. Konkretna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Produkcja pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Od dnia premiery Cities: Skylines II dostępne będzie w Xbox Game Pass i PC Game Pass.

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
2
Aviko
Gość
07/03/2023 11:54

Patrząc po studiach zajmujących się grą wątpię że bez dlc będzie odczuwalna jakaś wielka różnica w porównaniu do pierwszej wersji

dariuszp
Gramowicz
06/03/2023 19:08

Piękny trailer CGI ale mogli pokazać grę.