Chris Evans wróci do MCU jako Kapitan Ameryka? Aktor daje jasną odpowiedź

Radosław Krajewski
2023/09/19 17:00
0
0

Odtwórca roli Steve’a Rogersa ponownie został zapytany o potencjalny powrót do ikonicznej roli.

Od czasu premiery Avengers: Koniec gry pojawiło się wiele plotek, które dawały fanom nadzieję, że Chris Evans jeszcze nie odłożył tarczy na kołku. Jak dotąd żadne z tych doniesień się nie sprawdziły i wciąż nie zapowiada się, że aktor wróci jako Kapitan Ameryka w jednym z przyszłych projektów z MCU. Sytuację może zmienić miękki restart uniwersum po Avengers: Secret Wars. Jednak jak dotąd nikt z Marvela nie kontaktował się z Chrisem Evansem i aktor nie planuje wracać do swojej roli.

Chris Evans wróci do MCU jako Kapitan Ameryka? Aktor daje jasną odpowiedź

Chris Evans na razie nie planuje powrotu do roli Kapitana Ameryki

Evans pozostawia jednak otwartą furtkę i w wywiadzie dla magazynu GQ przyznał, że nie może jednoznacznie przyznać, że nigdy więcej nie zobaczymy go w roli Kapitana Ameryki. Podkreślił jednak, że jego ewentualne kolejne wcielenie się w Steve’a Rogersa nastąpiłoby „nieprędko”.

Nigdy nie powiem nigdy, tylko dlatego, że było to wspaniałe doświadczenie. To było dla mnie bardzo cenne. To coś, z czego jestem bardzo dumny. I tak jak mówiłem, czasami nie mogę uwierzyć, że to się w ogóle wydarzyło. I nie chciałbym, żeby powrót wyglądał na skok na kasę lub gdyby nie spełniało to oczekiwań, albo po prostu nie byłobyw tym związku z tym, co wcześniej stworzyliśmy. Zatem w najbliższym czasie nieprędko by to nastąpiło.

W dalszej części wypowiedzi Chris Evans stwierdził, że nie chciałby, aby została do niego już na zawsze przypięta łatka odtwórcy roli Kapitana Ameryki. Przyznał, że ma wiele również zainteresowań, a w aktorstwie nigdy nie wspiął się na sam szczyt. Mimo to czuje się usatysfakcjonowany swoją karierą.

I ostatecznie mam nadzieję, że ta rola będzie znaczyła trochę mniej w moim życiu. Mam wiele innych zainteresowań. Słuchaj, w żadnym wypadku nie wspiąłem się na żadną górę w tej dziedzinie. Nie mam Oscarów i nie jestem wrzucany do innych nazwisk, które w jakikolwiek sposób są na szczycie góry. Ale czuję się też bardzo usatysfakcjonowany.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!