Malowana adaptacja powieści Chłopi na pełnym zwiastunie

Wincenty Wawrzyniak
2023/09/18 14:45
0
0

Do sieci trafił pierwszy pełnoprawny zwiastun malowanej adaptacji powieści Władysława Stanisława Reymonta.

Wszystko wskazuje na to, że malowana adaptacja Chłopów, czyli powieści Władysława Stanisława Reymonta, zapowiada się na zapierające dech w piersi widowisko. Aby utwierdzić się w takowym przekonaniu, możecie już sprawdzić pełnoprawny zwiastun produkcji, który został niedawno udostępniony na oficjalnym kanale NEXTFILMPL na YouTubie.

Malowana adaptacja powieści Chłopi na pełnym zwiastunie

Chłopi – malowana adaptacja na pełnym zwiastunie

Na poniższym materiale możemy przyjrzeć się, jak wygląda nadchodząca animacja. Technika twórców polega na nakręceniu scen z udziałem aktorów, a następnie ręcznym przemalowaniu każdego kadru z osobna. W tym celu zatrudnionych zostało ponad 100 malarzy, a całość może składać się nawet z 80 tysięcy obrazów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Chłopi mają trafić do kin 13 października bieżącego roku. W obsadzie znajdziemy znane polskie nazwiska: Kamila Urzędowska jako Jagna, Robert Gulaczyk jako Antek, Mirosław Baka jako Boryna. Sonia Mietielica jako Hanka, Ewa Kasprzyk jako Dominikowa, Andrzej Konopka jako Wójt, Sonia Bohosiewicz jako Wójtowa, Małgorzata Kożuchowska jako Organiścina, Maciej Musiał jako Jasio, a także Julia Wieniawa-Narkiewicz jako Marysia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!