Chernobylite z masą nowości. Tytuł otrzymał tryb inspirowany grami roguelike

Mikołaj Ciesielski
2022/06/23 08:35
0
0

Produkcja The Farm 51 została wzbogacona również o nowe misje fabularne, a na fanów dodatków kosmetycznych czekają nowe skórki.

Chernobylite z masą nowości. Tytuł otrzymał tryb inspirowany grami roguelike

Deweloperzy ze studia The Farm 51 kontynuują rozwój Chernobylite. Produkcja doczekała się wczoraj drugiej dużej aktualizacji w 2022 roku, dzięki której do gry trafiło „dużo fantastycznej, darmowej zawartości” w postaci nowych misji fabularnych oraz specjalnego trybu zabawy inspirowanego gatunkiem roguelike. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze zwiastunem 2. sezonu o nazwie Red Trees, w którym zaprezentowano wspomniane elementy. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Na platformie Steam pojawił się również szczegółowy opis wspomnianej aktualizacji do gry Chernobylite, gdzie twórcy m.in. przybliżyli nową, darmową zawartość, która prezentuje się następująco:

  • VR Games – wyjątkowy, inspirowany roguelikeami tryb gry na arenach oferujących mnóstwo wyzwań, do których dostać można się przez hełm VR w bazie. Gracz przenosi się do świata fraktalnego, gdzie musi stawić czoła przeciwnikom (ludziom i potworom) na kilkunastu arenach, a każda kolejna jest coraz trudniejsza! Jesteście gotowi na wyzwanie?
  • Ghost of the Past – 6 nowych misji fabularnych, w których Tatyana pojawia się w snach Igora, zachęcając do odwiedzenia różnych miejsc w Czarnobylu i poznać ich prawdziwą historię.
  • Play it! – Kto powiedział, że nie można się trochę zabawić w Zonie? Podczas nauki wytwarzania wielu złożonych przedmiotów i narzędzi, Igor wpadł na to, jak zbudować… kącik dla gracza! Teraz Wy i Wasi towarzysze będą mogli zaznać chwili relaksu od stresów i zagrożeń czyhających w Zonie.

To jednak nie koniec, ponieważ Chernobylite doczekało się również płatnego DLC zatytułowanego „Red Trees Pack”, które oferuje zestaw skórek dla bazy inspirowanych Czerwonych Lasem. Dodatek dostępny jest na Steam, a całość wyceniono na 14,99 PLN. Więcej szczegółów dotyczących nowej zawartości dla produkcji The Farm 51 znajdziecie we wspomnianym wyżej wpisie dostępnym na platformie Valve.

Na koniec przypomnijmy, że Chernobylite dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji The Farm 51, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Chernobylite – recenzja – Post-sowiecki Dante w zielonym piekle. Zachęcamy także do zapoznania się z tekstem Mateusza Mucharzewskiego: Tak powstało Chernobylite – od dokumentu VR do pełnoprawnej gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!