Oficjalna zapowiedź Call of Duty: Warzone Mobile. Pierwowzór będzie rozwijany

Maria Wawrzyniak
2022/09/09 22:15

Na oficjalnym kanale marki pojawiła się oficjalna zapowiedź mobilnej gry Call of Duty: Warzone. To jednak nie wszystko.

Wiemy już, że niedługo na rynku zadebiutuje kontynuacja niezwykle popularnej gry z gatunku battle royale, czyli Call of Duty: Warzone 2. Nie jest zaskoczeniem fakt, iż Activision Blizzard widzi w marce potencjał – z tego względu korporacja oficjalnie zapowiedziała Call of Duty: Warzone Mobile, czyli mobilną wersję kultowej strzelanki. Czego dokładnie dowiedzieliśmy się na jej temat?

Oficjalna zapowiedź Call of Duty: Warzone Mobile

W praktyce niezbyt wiele. Wydawca nie ujawnił zbyt wielu szczegółów – zamiast tego zostaliśmy zaproszeni na wydarzenie Call of Duty: Next, podczas którego mamy dowiedzieć się więcej na temat produkcji, a także na temat gry Call of Duty: Modern Warfare II. Event odbędzie się 15 września bieżącego roku o godzinie 18:30 czasu polskiego. To jednak nie koniec wieści, ponieważ – zdaniem branżowego insidera, Toma Hendersona – oryginalne Call of Duty: Warzone wydane jeszcze w 2022 roku nie zostanie porzucone przez twórców, pomimo zbliżającej się premiery dwójki. Gra wciąż ma otrzymywać aktualizacje oraz dodatki, a 28 listopada jej podtytuł ma zostać rzekomo zmieniony na Warzone Caldera.
Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że gra Call of Duty: Warzone zadebiutowała 10 marca 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli chcecie być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi produkcji Raven Software oraz Infinity Ward, zapraszamy tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!