Szczegóły na temat Call of Duty: Warzone 2 wyciekają do sieci. Co tym razem?

Wincenty Wawrzyniak
2022/05/19 16:00
0
0

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat nowego battle royale z serii Call of Duty.

Jak podaje serwis Video Games Chronicle, w sieci pojawiły się pierwsze pełnoprawne przecieki na temat gry Call of Duty: Warzone 2. Okazuje się – a przynajmniej takie informacje przekazał twórca internetowy o pseudonimie NeroCinema na YouTubie – że dwójka ma bardziej przypominać Blackout z Call of Duty: Black Ops 4 aniżeli pierwszy Warzone. Największą metamorfozę mają przejść pakiety (loadout).

Zestawy mają znajdować się w trudno dostępnych miejscach nazywanych twierdzami. Na mapie ma takowych twierdz pojawić się sporo, aczkolwiek wchodząc do budynku, będziemy musieli, na przykład, wykonać jakieś zadanie, jak chociażby rozbroić bombę, aby otrzymać dostęp do ekwipunku. W Warzone 2 mają powrócić torby, na których zostanie oparty zupełnie nowy system ekwipunku, którego głównym założeniem jest to, iż liczba slotów będzie związana z liczbą broni oraz sprzętu, które możemy nosić.

GramTV przedstawia:

Redaktorzy wspomnianego przez nas portalu VGC potwierdzili te doniesienia (razem z Tomem Hendersonem). Twierdzą też, że nowa mapa z Call of Duty: Warzone 2 zostanie oparta na Call of Duty: Warfare 2 i ma zawierać lokacje właśnie z tej serii. NeroCinema dodał, iż na mapie pojawi się Highrise. W grze mamy znaleźć także strzelnicę, gdzie będzie można przetestować sprzęt.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!