Gra planszowa Call of Duty nadchodzi. Zapowiedziano kampanię na Kickstarterze

Wincenty Wawrzyniak
2023/07/25 18:45
0
0

Kampania crowdfundingowa wystartuje już w sierpniu.

Wydawca gier planszowych Arcane Wonders oficjalnie ogłosiło, że kampania crowdfundingowa na Kickstarterze dla gry planszowej Call of Duty: Board Game wystartuje już 1 sierpnia bieżącego roku. Zamówienia przedpremierowe na grę podstawową i dodatkowe poziomy zobowiązań na Kickstarterze staną się wówczas dostępne, a światowa premiera detaliczna planowana jest na 2024 rok.

Call of Duty: The Board Game – zbiórka na Kickstarterze

W tej oficjalnie licencjonowanej adaptacji gry planszowej, opracowanej we współpracy z Activision Publishing Inc., Genuine Entertainment i Evolution, fani znanej na całym świecie serii gier wideo staną się elitarnymi operatorami i przechytrzą, przechytrzą i przechytrzą swoich przeciwników w konkurencyjnych, pełnych akcji strzelaninach dla dwóch lub więcej graczy.
Call of Duty: The Board Game łączy w sobie elementy strategii, planowania taktycznego i walki, tworząc intensywną i wciągającą rozgrywkę, która oferuje oszałamiającą grafikę i wysokiej jakości komponenty. Miniatury kultowych żołnierzy i broni z serii Call of Duty, a także różnorodne scenariusze i tryby rozgrywki pozwolą graczom cieszyć się Call of Duty w zupełnie nowy sposób.

Kluczowe cechy gry planszowej Call of Duty

  • Zostań Elitarnym Operatorem: Legendarni żołnierze wykute na wojnie, dostosowane do walki z broni podpisu i unikalnych umiejętności bojowych.
  • Wybierz swoją misję: Wybieraj spośród szerokiej gamy kultowych map z różnymi intensywnymi trybami gry, w tym celami zespołowymi.
  • Zaplanuj swój atak: Potajemnie i jednocześnie planuj swoje ruchy za pomocą prostego i intuicyjnego systemu akcji.
  • Pociągnij za spust: Złap wrogów z zaskoczenia, a następnie zdmuchnij ich, wybierając idealną kombinację kart bitewnych i kości.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!