Call of Duty: Modern Warfare 3 na zwiastunie prezentującym tryb multiplayer

Mikołaj Ciesielski
2023/10/04 07:30
0
0

Activision opublikowało nowy materiał promocyjny poświęcony tegorocznej odsłonie serii Call of Duty.

Zgodnie z zapowiedziami w najbliższy weekend odbędzie się pierwsza faza beta testów Call of Duty: Modern Warfare 3. Activision postanowiło najwyraźniej podgrzać nieco atmosferę wokół tegorocznej odsłony popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek. Wydawca opublikował bowiem widowiskowy zwiastun wspomnianej produkcji. Materiał w pełni skupia się na prezentacji trybu sieciowego w Call of Duty: Modern Warfare 3.

Call of Duty: Modern Warfare 3 na zwiastunie prezentującym tryb multiplayer

Nowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3. Activision pokazuje ujęcia z trybu sieciowego

Udostępniony przez Activision zwiastun pozwala sprawdzić, czego można spodziewać się po trybie sieciowym w Call of Duty: Modern Warfare 3. Gracze mogą liczyć m.in. na 16 „kultowych” map, które – jak podkreśla sam wydawca – zostały „zmodernizowane do dynamicznej walki”. Firma zapewnia, że „powraca to, co najlepsze”, ale to nie koniec informacji.

Już w ten czwartek – 5 października – odbędzie się transmisja „Call of Duty: Next”, na której twórcy podzielą się dodatkowymi szczegółami na temat trybu sieciowego w Call of Duty: Modern Warfare 3. Deweloperzy zamierzają podzielić się nie tylko istotnymi informacjami na temat wspomnianego wariantu zabawy, ale także zaprezentują rozgrywkę na żywo. Całość rozpocznie się o 18:00 czasu polskiego.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 3 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 10 listopada 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z fragmentami rozgrywki z nowej odsłony serii Call of Duty, które zaprezentowano na targach gamescom 2023.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!