Call of Duty: Modern Warfare 2 na nowym wideo. Twórcy prezentują jedną z map

Mikołaj Ciesielski
2022/08/12 08:35

Deweloperzy postanowili przybliżyć nieco z jedną z lokacji, która będzie dostępna w zbliżających się testach beta.

Call of Duty: Modern Warfare 2 na nowym wideo. Twórcy prezentują jedną z map

Na początku tygodnia poznaliśmy szczegóły i terminy bety Call of Duty: Modern Warfare 2. Tymczasem deweloperzy ze studia Infinity Ward opublikowali nowy materiał wideo poświęcony tegorocznej odsłonie serii Call of Duty. Twórcy zdradzili w nim nieco szczegółów na temat jednej z map, która będzie dostępna zarówno w nadchodzących testach trybu sieciowego, jak i w pełnej wersji gry. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Twórcy Call of Duty Modern: Warfare 2 prezentują mapę o nazwie Farma 18

We wspomnianym materiale, twórcy Call of Duty Modern: Warfare 2 pokazuję kilka ujęć z mapy o nazwie „Farma 18”. Nie jest to oczywiście szczegółowa prezentacja, ale wideo zawiera kilka fragmentów rozgrywki, a także wypowiedzi deweloperów, którzy przybliżają nieco proces projektowania lokacji.

Warto wspomnieć, że już 15 sierpnia – czyli w najbliższy poniedziałek – firma Activision oraz deweloperzy ze studia Infinity Ward zaproszą graczy na transmisję live, na której otrzymamy pełnoprawny pokaz trybu multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare 2. W trakcie wydarzenia przedstawione mają zostać również informacje o nowym Call of Duty: Warzone.

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje 28 października bieżącego roku na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Produkcja Infinity Ward dostępna jest już w przedsprzedaży m.in. w sklepie Steam. Gracze PC, którzy są zainteresowani tegoroczną odsłoną serii Call of Duty, muszą jednak przygotować się na spory wydatek. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!