Call of Duty: Modern Warfare 2 na platformie Steam. Cena was przerazi

Maria Wawrzyniak
2022/06/08 21:40

Najnowsza odsłona serii pojawiła się na platformie Steam – cena podstawowej wersji jest jednak przerażająca.

Wszystko wskazuje na to, że kultowy cykl Call of Duty powraca na platformę Steam. W sklepie firmy Valve pojawiła się bowiem nadchodząca odsłona serii, czyli Call of Duty: Modern Warfare 2. Trzeba jednak przyznać, iż cena może odstraszać – za standardowe wydanie produkcji zapłacimy 349 złotych, a specjalna edycja Vault została wyceniona na 459 złotych. Dla porównania: Call of Duty: Vanguard kosztowało na premierę około 280 złotych. Co dokładnie zapewnia nam zamówienie przedpremierowe?

Call of Duty: Modern Warfare 2 na platformie Steam. Cena was przerazi

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na zakup edycji podstawowej, czy też Vault Edition, złożenie zamówienia przedpremierowego na grę Call of Duty: Modern Warfare 2 zapewnia wam wcześniejszy dostęp do beta-testów. Te jednak nie mają jeszcze daty. Vault Edition zapewnia natychmiastowe odblokowanie pakietów skórek w Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Modern Warfare. Warto zaznaczyć, że Vault Edition oferuje także Cross-Gen Bundle, czyli zestaw zawierający wersje MW2 na obie generacje konsol, pozwalając grać zarówno na PlayStation 4/5, jak i na Xboksach One oraz Xboksach Series X/S.

GramTV przedstawia:

Pojawiły się także interesujące informacje na temat samej produkcji. Uwagę przykuwa głównie tryb sandboksowy oraz playspace, czyli coś w rodzaju przestrzeni do zabawy. Na razie jednak możemy tylko spekulować – nie ujawniono żadnych innych konkretów na ten temat. Oprócz tego gra ma dostarczyć niesamowitą kampanię fabularną pełną atrakcji, takich, jak walka pod wodą czy ryzykowne misje skradankowe. Modern Warfare 2 ma być rozwijane po premierze – deweloperzy obiecują masę nowej i darmowej zawartości, w tym tryby gry, mapy czy specjalne wydarzenia.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że gra Call of Duty: Modern Warfare 2 ma zadebiutować na rynku 28 października bieżącego roku. Choć nie ujawniono jeszcze docelowych platform sprzętowych, możemy być pewni, że produkcja pojawi się na komputerach osobistych oraz PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!